Скільки можна вводити в оману наш народ?? Робити з нього інфантильну масу, задоволену тим, що «вжескоробудеперемога», весною будемо у Криму, воюємо з чмонямі і таке інше.

Хочу звернутися до тих, хто відповідає за інформаційну складову державної політики. Звернутись, бо накипіло.

Скільки можна вводити в оману наш народ, робити з нього інфантильну масу, задоволену тим, що «вжескоробудеперемога», весною будемо у Криму, воюємо з чмонямі і таке інше.

Скільки можна дивитися цей блядський «Телемарахфон», слухати казкарів у особі Подоляка, Арестовича та інших.

До чого ми прийшли? Що у нас все добре, що війна десь там, що треба бігати від воєнкомів, що всі втомилися, що треба більше розваг, танців, бухла і всякого блядства, що можна кинути донат (або не кинути) і спокійно жити далі..Бо у нас все добре….

Та ніхера не добре!!! ПОВЕРНІТЬ ЛЮДЕЙ ДО РЕАЛЬНОСТІ!

Реальності, де хлопці гинуть, гинуть десятками, кожен день. Кожен день сотні поранених, де кожен четвертий не повернеться у стрій. Де бригади не доукомплектованні, не вистачає людей, техніки, БК. Де проти нас воюють не чмоні, а такі самі військові, у яких вистачає техніки та БК. Де продовжують гинуть цивільні, чоловіки, жінки, діти. Де у нас багато полонених, зниклих безвісти.

Де…та ще багато де!

Так може настав час говорити людям правду? Правду про наше положення, про втрати, про те, що війна буде тривати і не рік і не два.

Говорити для того, щоб консолідувати наше суспільство! Щоб поставити економіку на військові рейки. Щоб направити всі зусилля на відновлення нашого ВПК, щоб працювати тільки на Перемогу та фронт. Саме так на фронт, на єдиний фронт, де гинуть хлопці, де біль і кров кожен день, а не якісь висмоктані економічні, музичні, культурні, спортивні та інші «фронти».

Не забувайте:

ЯКЩО ТИЛ НЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ НА ФРОНТ, ФРОНТ БУДЕ ТАМ, ДЕ ЗАРАЗ ТИЛ!!! Світлина на згадку про справжній фронт…

Ніна Харченко
Поділись з друзями...