Сьогодні День Народження Відомого Актора, Який Боронить Україну На Сході – Анатолія Пашиніна. З Днем Народження!

Сьогодні День Народження відомого актора, який боронить Україну на Сході – Анатолія Пашиніна. Саме цього дня у 1978 році він народився у Світловодську на Кіровоградщині у родині військових.

Дитинство провів в Запоріжжі, там само закінчив школу, мріяв стати військовим моряком. У шкільні роки багато займався спортом — боксом і карате.

Закінчив Запорізький індустріальний інститут. Але справжнє покликання Анатолія — сцена. Він поїхав у Москву і вступив там у Вище театральне училище ім. Щепкіна. В кіно Пашинін почав зніматися у 2001.

Він знімався у різних популярних фільмах та серіалах – “Інструктор”, “Вогнеборці”, “Украдене щастя”, “Відданий друг”, “Будинок”, “Шукачі пригод”, “Адмірал” та інших.

Він грав як у російських, так і в українських фільмах. Але коли відбувся Євромайдан – він висловив чітку позицію, що підтримує рух до змін в Україні.

Пашинін не раз заявляв, що підтримує Євромайдан, який, за його словами, бачив своїми очима. Анатолій навіть записав відеозвернення до росіян в підтримку Майдану. За словами Пашиніна, «наши россиянские, еще коммуняцкие рабовладельцы разжигают ненависть закабаленных, несвободных людей к свободным людям».

Після Євромайдану Пашинін переїхав в Україну. Він порівнював шлях України та Ізраїлю:

“Я читав Конституцію Ізраїлю і плакав.

Вся її суть у двох-трьох рядках: Держава Ізраїль створена єврейським народом для євреїв, і Держава Ізраїль — це притулок для євреїв. Чому, коли я говорю про те ж для України, мене називають фашистом. І замість вирішення проблем ми обговорюємо значення слова «фашист». Немає ніякого фашизму. Є тільки приголомшлива людська дурість, яку складно перемогти. Тому що так солодко жити в полоні власних помилок”, — казав Пашинін.

Анатолій Пашинін допомагав українським військовим грошами, а коли вони закінчилися – сам пішов на фронт. Його позивний – Дублер.

Міцного здоров’я, довгих років життя та досягнення мети! З Днем народження!

Джерело

Поділись з друзями...