Сьоrодні знайомий розповів анеkдот, вже цілий день сміх не можу стримати! Всім друзям розповів, вони на підлозі

Одного разу Микола хвалився своєму босові на роботі. «Ви знаєте, я знаю, абсолютно всіх людей. Просто назвіть кого завгодно, і я знаю його».

Втомлений від його хвастощів, начальник не дозволив себе обманювати. «Добре Микола, як на рахунок Тома Круза?»

«Ніяких проблем, бос. Том і я – старі друзі. Я можу довести це».

Коля і його бос вилітають в Голлівуд і стукають у двері Тома Круза. Том визирає з вікна і кричить «Колян! Що відбувається? Радий тебе бачити! Піднімайся вип’ємо пива!»

Хоча це вразило боса, він все ще був скептичний. Після того, як вони покинули будинок Круза, він говорить Миколі, що він думає, що йому просто пощастило.

«Немає питань, назвіть кого-небудь ще», говорить Микола.

«Трамп» – швидко відповідає його бос.

«Ок», говорить Микола. «Ми з ним старі приятелі. Давайте злітаємо до Вашингтону».

Вони тільки дісталися до Білого дому, як Трамп сам розшукує Колю. Я як раз збирався зустрітися з тобою, але якщо ти і твій друг тут, давайте вип’ємо по чашечці кави спочатку».

Ну, бос був дуже вражений, але все ще повністю не переконаний. Після того, як вони покинули територію Білого дому, він висловив свої сумніви Миколі, і той запропонував назвати ще кого-небудь.

«Добре. Ось, наприклад, Папа Римський».

«Впевнені?» питає Микола. «Я знаю Папу Римського протягом багатьох років». І потім вони летять до Риму.

Коля і його бос зібралися з натовпом людей на Площі Св. Петра Ватикану, коли Микола сказав: «Так не піде, я не можу відшукати Папу Римського серед всіх цих людей. Скажу Я знаю всіх охоронців, тому піду нагору, і вийду на балконі з Папою Римським». А ви чекайте мене тут.

Через півгодини Микола з’являється з Папою Римським на балконі. До того часу, коли Коля повертається, він знаходить свого боса, лежачого на землі, оточеного медпрацівниками.

Пробиваючись до свого боса, Коля його ПИТАЄ: «Що сталося?»

На що бос відповідає: «Я був шокований коли ти і Папа вийшли на балкон, але коли якась людина поруч зі мною закричала:» Хто, чорт візьми, це на балконі поряд з Миколою? – Я НЕ ВИТРИМАВ!

джерело

Поділись з друзями...