Субсидії 2019: як довести, що прописані родичі не проживають в домі

Якщо такі документи отримати неможливо — має бути акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства соціальними інспекторами

Однією з проблем, чому українцям не виділяють субсидії, є наявність прописаних членів родини, навіть, якщо вони не проживають разом. Не завжди люди знають, як діяти у такій ситуцації.

На днях народним депутатм вдалося врегулювати ці питання. Майбутнім субсидіантам пояснили, як діяти, коли потрібні пільги, і що робити з “зайвими” родичами.

“Щоб довести факт роздільного проживання зареєстрованого у вашому будинку родича, достатньо будь-якого документа, що підтверджує постійне перебування його в іншому місці. Таким документом може бути довідка з місця роботи, договір оренди житла, довідки з садка або школи, куди ходить дитина і т. д.”, – пояснив Генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко

За словами чиновника, в разі, якщо такі документи отримати неможливо — має бути акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства соціальними інспекторами.


У свою чергу, глава Комітету Сергій Каплін зазначив, що соціальних інспекторів у сільській місцевості в середньому один або два на район, а перевірок таких багато. Це теж проблема, яка невідкладно повинна бути вирішена урядом.


Наразі уряд займається врегулюванням питання щодо створень комісій у сільській місцевості.Ці комісії будуть навідуватися в домогосподарства та перевіряти дані, зазначені отримувачами субсидій. Після чого вирішуватиметься, чи надана інформація щодо родичів дійсна, що звісно ж вплине на рішення управління соцзахисту про надання пільг.

 

джерело https://m.znaj

Поділись з друзями...