Сумна історія про зраду Батько чекає дочку на узбіччі вже 10 років.

Одного разу, повз кафешки проїжджав один чоловік і помітив сидячого на узбіччі чоловіка. Йому стало цікаво, що ж він там робить і вирішив про це дізнатися.

Він хотів було йому допомогти, але вирішив для початку запитати, що ж сталося і чи потрібна йому взагалі допомога. Те, що повідав йому старий повалило його в шок!

Ця історія трохи нагадує ті, коли господарі кидають своїх непотрібних домашніх тварин в лісі і просто їдуть … Назавжди. Тільки цього старого кинув не хтось сторонній, а рідна дочка! Чоловік просто не міг повірити, що таке може бути насправді.

Коли він пішов в кафе, то працівники підтвердили, що 10 років тому до кафе під’їхала машина з якої вийшла молода дівчина і вивела цього старого. Вона сказала йому сидіти і чекати її на узбіччі. Сама ж дівчина сіла в машину і просто поїхала.

На наступний день чоловік все так же сидів біля дороги. Працівники кафе намагалися якось йому допомогти, умовити розповісти де він живе, але він сказав, що просто повинен дочекатися дочки.

Ось, вже на протязі стількох років, він сидить і чекає, все ще вірячи в слова дочки. Вірячи в те, що вона приїде за ним. Він живий, завдяки працівникам кафе, які часто діляться з ним їжею і ковдрами.

Чоловік вирішив сфотографувати старого і розповісти про цю історію всьому світу, щоб хоч хтось-неібудь міг йому допомогти.

джерело

Поділись з друзями...