ТАРИФНИЙ ГЕН*ОЦИД? ПОЛЬЩА ГАЗ НЕ ВИДОБУВАЄ — ЦІНА 205$ УКРАЇНСЬКА ЦІНА У ДВА РАЗИ БІЛЬШЕ, ПРИ ЧОМУ 16ЯРДІВ МАЄМО ВЛАСНОГО ВИДОБУТКУ

Nikolo Lobok

Польща газ не видобуває — ціна 205$

Українська ціна у два рази більше, при чому 16ярдів маємо власного видобутку
Тарифний геноцид?

****

Не всі українці зможуть отримати обіцяні субсидії на перший місяць опалювального сезону, навіть якщо до цього їх не позбавили державної пільги.

Так, не пощастило жителям Києва. У платіжках, які прийдуть в листопаді, їм ще доведеться побачити повністю нараховані тарифи по комуналці.

Через некоректну роботу програмного забезпечення, в сумах не буде відображений розмір призначеної субсидії.

У КМДА киян намагаються заспокоїти, нібито після усунення недоліку в квитанціях буде відображена сума субсидії за два місяці – жовтень і листопад.

«Тобто громадянам, які за жовтень оплатять житлово-комунальні послуги в повному обсязі, буде проведено перерахунок з урахуванням суми субсидії. Якщо субсидія за жовтень склала 300 грн, а за листопад – 350 грн, то в наступній платіжці (за листопад) субсидія становитиме 350 грн + 300 грн = 650 грн. Якщо з тих чи інших причин громадянин не зміг оплатити комунальні послуги за жовтень у повному обсязі, через що виникла заборгованість, це ніяк не вплине на подальше призначення субсидії», – заявили в адміністрації.

Відзначається також, що субсідіантам, які користувалися субсидією в неопалювальний (літній) період, перерахунок на опалювальний період буде проведено автоматично, без повторного звернення.

Ті ж сім’ї, які не змогли оформити субсидію до початку опалювального сезону, зможуть це зробити аж до кінця грудня. Навіть в такому випадку субсидія буде призначена з початку опалювального сезону.

Відзначимо, що 19 жовтня було затверджено зміни до постанови КМУ № 329 за програмою житлових субсидій. Так, з 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії до сукупного доходу домогосподарства не враховуються сплачені аліменти і спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби (на рік становить до 2 500 грн. за голову). Також субсидію на загальних підставах можуть отримати ті громадяни, у яких є заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску з вини роботодавця.

Джерело

Поділись з друзями...