ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД! Спливла правда про реальну ціну газу для українців

Як «реформатори» на чолі з начальником НАК Нафтогазу Коболєва за 4 роки через тарифи на газ вкрали у нас 65 млрд гривень

Відомий український фінансовий журналіст Олександр Дубінський розповів як так звані «реформатори» наживаються на власний народ за рахунок ціни на газ для українців. +

Він стверджує, що реальна ціна українського газу коштує в районі 3000 грв., А не в два рази дорожче, як продають його українські клептократії.

Радієте перемозі Нафтогазу над Газпромом? Чи вважаєте главу НАК Коболєва великим реформатором? Я розповім вам, як цей «реформатор» (ставленик Яценюка, що зберігся при Гройсманом) за 4 роки витягнув у всіх нас з кишень 65 мільярдів гривень.

Зробив це елементарно. За допомогою «реформи газового ринку» і «газової незалежності від Росії». Під цими гаслами Коболєв і Ко підняли ціни на газ до європейського рівня. І таким чином змусили звичайних українців переплатити за газ українського видобутку 65 млрд гривень.

Це випливає з фінансової звітності «дочки» НАК Нафтогаз, яка видобуває тисячу кубометрів газу (з податками і витратами на транспортування) по 3200 грн / тис. М. Куб. А продають цей газ нам по 6900 грн / тис. М. Куб. Нібито за європейськими цінами.

Якщо не зрозуміло – то повторю. Продають жебракові населенню найбіднішої країни в Європі, щоб витягнути з нас гроші в бюджет – а звідти розікрасти.

Саме за цю схему Коболєв і отримує багатомільйонну зарплату. Знову ж таки, з бюджету. Тобто, за рахунок наших з вами податків ми платимо йому за те, як нас красиво обікрали.

Джерело

Поділись з друзями...