Тепер ми знаємо правду: вчений заявив, що рак – не хвороба

Лауреат Нобелівської премії Отто Варбург зробив гучну заяву щодо раку, він назвав його «не хворбою».

Як пише SempreQuestione, вчений виявив, що ракові пухлини в організмі людини з’являються через зміни кислотності в організмі.

Таким чином, за висновками Варбурга, рак – це не хвороба. Це такий стан організму, при якому кислотність сильно знижена.

Саме при зниженій кислотності ракові клітини відчувають себе найкраще. Якщо їх ще й цукром підгодовувати, то вони розростуться до неймовірних розмірів.

Здоровим же клітинам потрібно болше кисню. Для цього важливо підтримувати нормальний рівень pH в організмі. Якщо позбавити клітку 35% кисню на 48 годин, вона перетвориться в ракову.

«Ракові тканини є кислими, в той час як здорові — лужні. Вода розпадається на іони H + і OH-, при цьому надлишок H + вказує на кислу реакцію, надлишок OH- в свою чергу відповідає лужної реакції», — сказав він
Саме це відкриття принесло досліднику Нобелівську премію, а медицині нові дані для вивчення цього питання більш детально.

Щодо кислотності в організмі, то на цей процес впливають наші звички та спосіб харчування.

Найоптимальніший рівень «кислого» середовища повинен бути не менше показника 7.365.

А о коли наш рівень ph стає нижчим, в організмі запускаються процеси, які і призводять до виникнення невиліковних хвороб.
Медики дали кілька порад, як підвищити кислотність в орган
1 Содовий напій з додавання соку лимона
Візьміть 300 мл води, сік половини лимона і половину чайної ложки харчової соди.

Вичавіть сік в чашку, додайте трохи соди та додайте води. Повторіть дії в тому ж порядку, коли суміш перестане шипіти. Пийте невеликими ковтками, роблячи паузи, щоб сода з лимоном встигла засвоїтися.

Суміш лимонного соку і харчової соди створює в організмі лужне середовище, в якій бактерії і мікроби швидко гинуть.

2 Вода з лимоном

Для приготування правильного розчину потрібно сік одного лимона на 2 літри води.

Лимон подрібніть та залийте чистою питною  водою. Поставте напій у холодильник на ніч. Вранці вживайте склянку води за півгодини до їди.

Дивіться, звідки береться рак

 

Джерело

Поділись з друзями...