Термін0в0! Останній день воєнного стану: РНБО збирається на термінове засідання.

Історія з введенням воєнного стану в Україні може отримати несподіване продовження

Як ми раніше повідомляли, сьогодні, 26 грудня, о 14:00 закінчується дія особливого стану, який діяв на території 10 українських областей.

Воєнний стан було введено в регіонах, які межують з країною-агресором і контрольованими нею територіями України та Молдови.

Особливий стан почав діяти 26 листопада в 14:00 і, відповідно, має офіційно закінчитися вже сьогодні. Однак, ситуація може кардинально змінитися.

 Як повідомило високопоставлене джерело в Адміністрації президента, сьогодні відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони.

“Сьогодні о 14.00 планується засідання РНБО. Буде пряма трансляція”, – заявив високопоставлений співрозмовник у коментарі журналістам.

Не виключено, що за результатами сьогоднішнього засідання РНБО воєнний стан в українських регіонах може бути продовжено на невизначений термін.

Нагадаємо, що вранці 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України підчас їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Внаслідок тарана прикордонного корабля РФ було пошкоджено буксир ВМС України.

У Федеральній службі безпеки РФ звинуватили українську сторону в «небезпечних маневрах» під час заходу в «закриту акваторію територіального моря РФ». Україна відкидає ці звинувачення, заявляючи, що суду діяли в рамках закону.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану в областях, що межують з РФ, розташованих уздовж придністровської ділянки українсько-молдовського кордону, вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів.

Джерело

Поділись з друзями...