“Тільки так ми можемо захистити народ Палестини”: Путін придумав нову причину своєї “СВО” в Україні

Російський диктатор Володимир Путін ввечері заявив, що воюючи проти України він нібито намагається допомогти Палестині. Також він захотів знайти “павука”, який нібито хоче домогтися поразки РФ на полі бою. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву Путіна.

“Пошук павука”

Путін сказав у своєму зверненні, що йому хочеться знайти корінь зла і “того самого павука”, який нібито намагається обплутати своєю павутиною всю планету, а також хоче домогтися стратегічної поразки РФ на полі бою.

“Використовує (павук – ред.) обдурених ним протягом десятиліть людей на території України. Борючись саме з цим ворогом у рамках “СВО”, ми зміцнюємо позиції всіх тих, хто бореться за незалежність і суверенітет”, – нафантазував диктатор.

РФ воюючи проти України нібито допомагає Палестині

Також диктатор не забув згадати напад бойовиків ХАМАСу на Ізраїль і бойові дії, що тривають у тому регіоні. “Допомогти Палестині можна тільки в боротьбі з тими, хто стоїть за цією трагедією”, – сказав Путін.

За його словами, Росія нібито і бореться з ними в рамках так званої “спеціальної військової операції”. “Саме з ними. І за себе, і за тих, хто прагне справжньої, істинної свободи”, – додав диктатор.

Поділись з друзями...