ЦЕ НЕ МОЖНА ТАК ПРОСТО ЗАЛИШИТИ БЕЗ УВАГИ! Я СЬОГОДНІ ЇХАВ У МАРШРУТЦІ, ЗІ МНОЮ ПОРЯД ЇХАЛА МАТИ З ДИТИНОЮ В ДИТЯЧОМУ ВІЗКУ…

УВАГА!!! ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО РОЗГОЛОСУ!!!

ПОТРІБНО ЗУПИНИТИ ХАМСТВО ВОДІЇВ МАРШРУТОК!!!

Закликаю всіх вас бути небайдужими, всіляко не допускати та невідкладно реагувати на подібні ситуації!!!

Я сьогодні, 29.08.2018, о 18:40 виїхав з Lavina Mall на маршрутці ТРЦ, яка прямує до Дорогожичів.

Зі мною поряд їхала мати з дитиною в дитячому візку.

Вона завчасно і голосно попросила водія зупинити на зупинці вул. Туполєва, але водій це прохання проігнорував. Я до нього звернувся з проханням все-таки зупинитись, бо від наступної зупинки цій жінці далеко йти.

Водій сказав, що потрібно було раніше казати і поїхав далі. Потім все таки водій зупинив маршрутку і я вийшов, щоб допомогти витягти дитячий візок. Після цього, коли я почав заходити назад в маршрутку, водій почав зачиняти переді мною двері та їхати далі!!!

На мої заклики, що це він робить, водій не відповідав.

Вийшовши на своїй зупинці, я підійшов до лобового скла і почав апелювати до водія щодо його дій, а він дістав бейсбольну биту і почав мені при всіх пасажирах погрожувати зі словами що він зараз вийде і мені буде непереливки!

Я дістав телефон і намагався його сфотографувати, але він дуже швидко, не зачиняючи двері з повним салоном пасажирів, почав їхати. Я встиг тільки вже сфотографувати цю маршрутку позаду.

ЯКЩО ТАКУ ПОВЕДІНКУ ВОДІЇВ НЕ ЗУПИНИТИ, НЕ РЕАГУВАТИ НА ТАКЕ ХАМСТВО ТА ПОГРОЗИ, ТО ТАКІ СИТУАЦІЇ МОЖУТЬ СТАТИСЯ З КОЖНИМ!!!

ТАКИМ ВОДІЯМ НЕ МОЖНА КЕРУВАТИ ПАСАЖИРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!!!

НЕ ДОПУСТИМО ЦЬОГО!!!

НЕ МОЖНА ТАК ПРОСТО ЦЕ ЗАЛИШИТИ БЕЗ УВАГИ!!!

Світлина від Антона Сідоренка.

Джерело:puer-club.net

Поділись з друзями...