Це просто грандіозна новина для українських заробітчан. З 19 грудня німецький парламент знімає обмеження на використання…

Євген Черняк

19 грудня німецький парламент зніме обмеження на використання легального праці іноземних робітників. Зараз німецький роботодавець ОБМЕЖЕНИЙ зобов’язанням віддавати пріоритет працівникові з Німеччини, в другу чергу зобов’язаний прийняти на роботу громадян з Євросоюзу.

Якщо не зміг закрити вакансію за два місяці, може найняти іноземця НЕ з ЄС.

Тепер це обмеження знімається! Закон запрацює з Нового Року.

У Німеччині дефіцит понад півтора мільйона робочих. Середня зарплата в Німеччині 3. 300 євро.

Для українських заробітчан відкривається новий, дуже ліквідний ринок ринок. За людей щиро радий.

Але, якщо український роботодавець запропонує навіть рівну зарплату на тлі всього того, що відбувається в Україні, будь-яка нормальна людина поїде і відвезе дітей. І буде жити в хороших умовах. Діти навчатимуться в нормальних школах. Ходити по безпечним вулицях. Користуватися нормальної медициною. Переміщатися по відмінним дорогами. Це очевидно.

Україна дуже скоро перетворитися на країну пенсіонерів і корупціонерів.

З ким залишаться українські роботодавці важко уявити. На місце виїхали поляків приїхало пару мільйонів українських робітників. Кваліфікованих і невибагливих. На місце виїхали українців ніхто не приїхав і не приїде. Є більш благополучні країни з нормальними умовами життя. Туди і поїдуть трудові мігранти.

Воєнний стан говорите? Захвати торгових центрів? ТІТУШКИ б’ють людей? Рейдерство? Тотальна корупція?

Ну ну….

джерело

Поділись з друзями...