Ця новина зіпсувала настрій Путіну у Парижі перед зустріччю з Зеленським

Виконавчий комітет всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) схвалив рекомендації комітету ВАДА щодо відповідності застосувати санкції проти Росії.

Росіянам заборонено брати участь в таких крупних змаганнях, як Олімпійські ігри та чемпіонат світу з футболу терміном на чотири роки. Також російським російським держслужбовцям і керівництву Олімпійського і Паралімпійського комітетів Росії заборонено відвідування міжнародних спортивних заходів.

На найближчих Олімпіаді, чемпіонатах світу, Паралімпіаді зможуть виступити тільки “чисті” російські спортсмени під нейтральним прапором і без гімну. Крім того, Росії заборонено протягом чотирьох років проводити великі спортивні міжнародні змагання і подавати заявки на їх проведення.

Причиною покарання стали невідповідності в даних, яка Московська лабораторія передала ВАДА. Російська сторона визнана винною за фактом фальсифікацій з даними.

Нагадаємо, що в 2016 році колишній директор російського “Антидопінгового центру” Григорій Родченков розповів про існування в Росії державної допінг програми, спрямованої на завоювання медалей російськими спортсменами.

джерело

Поділись з друзями...