У CШA шoкoвaнi Зеленським: вiцe-пpeзuдeнт Пeнc зpoбuв тepмiнoвy зaявyШтати Америки шоковані успіхами Президента України і впевнені в тому, що Україна при Зеленський зможе вийти на абсолютно новий виток розвитку.

Також в США впевнені, що Зеленському вдасться побілити небувалий рівень корупцію залишився після правління режиму Порошенко.

Віце-президент Пенс після зустрічі із Зеленським зробив екстрену заяву в якому зазначив абсолютну підтримку США.

Віце-президент США Майк Пенс на зустрічі в столиці Польщі з президентом України Володимиром Зеленський запевнив, що відносини двох країн міцні як ніколи, а потім обговорив з ним теми реформ, енергетики та боротьби з корупцією. Про це передає  Офіс  українського лідера.

При зустрічі Пенс із задоволенням відзначив міцність існуючих відносин між США і Україною.

«Я можу запевнити, пане президенте, що відносини між Україною і США ніколи не були настільки міцними», – сказав Пенс.

Після цих слів американський чиновник простягнув Зеленському руку, і політики обмінялися рукостисканням.

В ході зустрічі Пенс і Зеленський обговорили кілька тем, в першу чергу енергетичну безпеку України.

Про це представник США повідомив пресі.«У нас є можливість обговорити питання енергетики. В першу чергу, питання енергонезалежності України та нашої можливої ​​співпраці як у сфері енергетики, так і економіки », – розповів Пенс.

Віце-президент також підняв питання реформ, які буде проводити новий український уряд, і боротьби з корупцією. Зеленський запевнив його, що Україна рішуче налаштована на трансформацію.

Про це говорять понад 70 законопроектів, зареєстрованих в перший день роботи нового парламенту. Серед іншого, вони передбачають подолання корупції.

«Ми не просто будемо боротися з корупцією, ми повинні перемогти її за 1 рік Крім того, на зустрічі йшлося про майбутній візит Зеленського в США і переговорах з Дональдом Трампом. . Ми запустили Антикорупційний суд, який починає працювати вже 5 вересня. Ми перезапускаємо інші антикорупційні органи, змінили голову Служби безпеки України, маємо нового Генерального прокурора і нове молоде уряд. Ми дійсно налаштовані дозволити бізнесу, економіці розвиватися », – сказав глава української держави.
Крім того, на зустрічі йшлося про майбутній візит Зеленського в США і переговорах з Дональдом Трампом.

Пенс зазначив, що Трамп з нетерпінням чекає зустрічі з Володимиром Зеленським.

«Президент США з нетерпінням чекає зустрічі з Вами. Він в буквальному сенсі приголомшений вашими результатами і вашими успіхами. Упевнений, що він заздримо вам у доброму значенні цього слова »- зазначив Пенс.

У свою чергу Президент України зазначив, що Україні вдалося переконати американських партнерів інвестувати в Україну.

У журналістських колах ходять слуги, що за 10 років американські партнери готові інвестувати в Україну понад 150 мільярдів доларів, що є найбільшими в європейській практиці.

Американці готові інвестувати в українську енергетику, медицину, ІТ, землю, природні копалини.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна зобов’язана знати правду!
Поділись з друзями...