У Грузії масово затримують українців: перші відомості

У Тбілісі в готелі “Альянс” минулої ночі було затримано п’ятьох громадян України

У їх числі колишній грузинський військовослужбовець Лука Чхетія, який воював в українському батальйоні “Донбас”.

Затримані прибули в Тбілісі і оселилися в готель 27 листопада. У МВС Грузії поки не дають офіційних коментарів у зв’язку із затриманням групи українських громадян.

Тим часом батько затриманого Серго Чхетія заявив журналістам, що його син мав намір взяти участь у запланованій на неділю, 2 грудня, в Тбілісі акції протесту опозиції.

Нагадаємо, на президентських виборах в Грузії перемогла Саломе Зурабішвілі. Опозиція не згодна з результатом голосування і проводить акції протесту.

Бунтувати проти результатів виборів закликає і грузинський екс-президент Михаіл Саакашвілі.

«Ми не визнаємо ці вибори, так як вони проходили в умовах насильства. Я закликаю всіх громадян Грузії з завтрашнього дня перейти на становище масової непокори владі. Я закликаю грузинську поліцію встати на сторону народу. Я закликаю військових не виконувати незаконні накази », – заявив він.

Що стосується відносин з Росією, новий президент Грузії Зурабішвілі заявила, що країна не може співпрацювати з Москвою до тих пір, поки РФ поводиться так на лінії окупації.

«Я ніколи не говорила про взаємодію з Росією. Я не думаю, що поки Росія поводиться так на лінії окупації, де кожен день викрадають людей, і поки ця лінія, ця постійна загроза, рухається вглиб нашої території, все ближче до Тбілісі, а також з урахуванням того, як Росія зараз поводиться щодо України, не думаю, що сьогодні ми можемо перейти до співпраці », – заявила вона.

Зурабишвили
<
Також Зурабішвілі підтримала Україну в азовській кризі і засудила агресію РФ.

джерело

Поділись з друзями...