У Києві потяг раптово вилетів на автомобільну стоянку: перші подробиці трагедії

У Києві товарний потяг зійшов із рейок і вилетів на автомобільну стоянку. За щасливим збігом обставин, люди, які опинилися на місці НП, не постраждали.передає https://korupciya.

За даними “Інформатора”, подія трапилася на вулиці Привокзальна, 21, близько 16:00 суботи, 3 листопада. Поїзд прямував у відстійник, однак раптово вагони почали сходити з рейок. Всього за кілька хвилин чотири з них опинилися на стоянці і знесли два вантажні автомобілі. Зіткнутися з іншими машинами потягу завадили цементні плити.

На місце події прибули поліція і слідчо-оперативна група, машиніст утік. Правоохоронці займаються його пошуками, додало видання.

Відзначається, що в момент НП на автомобільній стоянці перебували близько 10 осіб. За словами очевидців, вони побачили, як вагон рухається прямо на них, і встигли за секунди відбігти на безпечну відстань.

Як повідомляли, напередодні в Краснодарському краї Росії пасажирський потяг зніс вантажівку. В результаті масштабного ДТП постраждали десятки людей.

Про це повідомляє прес-служба Північно-Кавказької залізниці. Відзначається, що водій вантажного автомобіля проігнорував заборонний сигнал світлофора і виїхав на колії між станціями Тимашевська і Ведмідовка. Машиніст поїзда застосував екстрене гальмування, але відстань виявилося недостатнім, зіткнення уникнути не вдалося.

Поділись з друзями...