У київському пологовому будuнку загадков0 пішла з жuття пацієнтка: все обличчя бул0 сuнє

Родичі звинувачують у всьому бездіяльність медиків44-річна жінка померла в пологовому будинку і тепер її молодшій сестрі Юлії належить займатися похоронами. В установу її госпіталізували з кровотечею, проте врятувати жінку не змогли, про що йдеться в сюжеті ТСН.

За словами вдівця: “У неї все обличчя було синє. Таке враження, як малюють сукубів, знаєте? Це я не знаю, що треба було робити з людиною”.
Рідні звинувачують лікарів, які не лікували Олену і ніяких досліджень не проводили, окрім аналізу крові. Сестра померлої обурена: “Вона сказала, що їй зробили тільки аналіз крові. Просто аналіз крові – і все. Там, міряли тиск якось – ні аналіз сечі, ні рентген, ні кардіограму, ні УЗД”.

У свою чергу, медики свою провину заперечують і пояснюють, що в Олени не було сильної кровотечі, а тільки підвищений тиск, який вони успішно знизили. Акушер-гінеколог Світлана Савустьянова розповіла: “Доставила карета швидкої допомоги зі скаргами на незначні кров’янисті виділення і невеликий підйом артеріального тиску до 150”.

Також медики додали, що самопочуття Олени було в нормі, внаслідок чого в обстеженні не було необхідності. Аналізи ж, як заявили лікарі, планувалися на наступний день. Савустьянова підкреслила: “У неї серцевий ритм був нормальний, дихання було нормальне, тобто більше вона не вимагала ніяких методів”.

Однак на наступний день Олена так і не прокинулася. Медики вважають, що проблема може полягати в серці, однак рідні запевняють, що жінка ніколи не скаржилася на болі в грудях.

Хуторненко каже: “Нехай люди, які не можуть працювати медиками, нехай не працюють. Просто не працюють, займаються якоюсь іншою справою”. Співробітники інституту кардіології підтверджують, що в більшості випадків люди з хворим серцем відчувають біль у грудях, однак іноді можливі виключення. Доктор медичних наук Валентин Шумаков розповів: “Бувають випадки, коли ішемічна хвороба розвивається безсимптомно. Тобто болю немає. І людина не знає, що у неї хворе серце”.

джерело

Поділись з друзями...