У ЛЮБИТЕЛЯ БОЙОВИКІВ “ДНР” ІВАНА ОХЛОБИСТІНА ІСТЕРИКА: “ЯКИЙ ТОМОС? МИ РОЗКОЛЬНИКИ?… МИ ВІДБЕРЕМО У НИХ ВСЕ!…”

Любитель бойовиків Донбасу, скандальний актор «Інтернів» Іван Охлобистін сильно розлютився через надання Україні Томосу про афтокефаліі

У соціальних мережах він дозволив собі такі висловлювання в сторону українців, що навряд чи хтось наважиться на щось подібне: охрестив і «рабами», і «підданими», запевнив, що ми нібито в будь-якому випадку будемо виконувати всі накази Кремля. У тому числі і релігійні.

На щастя, питання Томосу дозволяє Синод Вселенського Патріархату, а не наближені до Путіна і покійного ватажка бойовиків Захарченко актори з РФ.

Ось, до речі, і сама «мова» Охлобистіна:

«Зачем с ними договариваться? Они твари продажные. Какая вера? Который Томос? Душить предателей. Мы раскольники? Хорошо. По факту они нам ж*пу вылижут и все свои каноны переделают. Они всегда были предателями и жалеть их не надо. Прав победитель. Мы пытались их убедить, но они изменились. Слабые, малодушные сатаны. Рабы. Мы отберем у них все, мы заставим их верить в то, что нам удобно. Им не привыкать. Мы всегда так делали. Жаль, у них короткая память. Надеюсь, в этот раз мы будем осторожнее с нашими глупыми сантиментами. Греки нам давно не друзья.. Турки их лишили ориентации», — написав він.

джерело

Поділись з друзями...