У Москві пролунав Гімн України. Каратистка Терлюга завоювала “золото”

Одеситка Анжеліка Терлюга на 6-му етапі “Прем’єр Ліги” із карате, який відбувався в Москві, здобула п’ять перемог у п’яти боях із загальним рахунком 22:0. Це принесло спортсменці “золото”.

Щоб отримати найвищу нагороду, дівчина поборола шведку Лорен Зореі (4:0), швейцарку Майю Шраєр (8:0), японку Шіорі Накамуро й іранку Тарават Хаксар (1:0). У фіналі зустрілася ще з однією японкою Сарою Ямаду й розгромила суперницю із рахунком (6:0).

Повідомляє  lviv1256.com

Терлюга змагається у ваговій категорії – 55 кілограм. Це вже десята медаль спортсменки із найбільших міжнародних турнірних змагань. Серед них: шість золотих, три срібних і одна бронзова нагороди

Ця перемога зміцнила лідерство Терлюги в світовому рейтингу й закріпила за дівчиною друге місце в олімпійському топі. Окрім того, Анжеліка отримала титул Grand Winner за підсумками 2019 року.

Але Анжеліці складніше здобути ліцензію на Токіо-2020 через свою вагову категорію, на відміну від Станіслава Горуни та Аніти Серьогіної, які виступають у ваговій категорії 75 і 61 кілограм відповідно. До речі ці спортсмени здобули кілька ліцензійних балів, вигравши по дві сутички у Москві.

Слід зазначити, що двічі поспіль на турнірі “Karate 1” п’яте місце посів львів’янин Гнат Пака, а Валерій Чоботарь – сьоме.

На турнірі Karate1Серії А, який відбувся в Сантьяго (Чилі), Анжеліка Терлюга виборола срібну медаль в своїй ваговій категорії.

Минулоріч Анжеліка Терлюга стала чемпіонкою Європи (у ваговій категорії до 55 кг). Срібну медаль в категорії до 61 кг завоювала Аніта Серьогіна й бронзу в ваговій категорії до 75 кг виборов Станіслав Горуна