У Путіна паніkа а у Кремлі повнuй стyп0р. “Якщо ви не зупuнетuся – вас буде знuщено!”

В сенаті США закликали Трампа надати Україні військову допомогу, для знищення російського агресора

Американські партнери Української держави не кинули Київ в його відчайдушній боротьбі із загрозою всьому світу, яка виходить від РФ.

Роберт Менендес, який є сенатором Сполучених Штатів Америки, закликавши главу Білого дому Дональда Трампа надати додаткову військову допомогу Україні після того, як російський агресор скоїв варварське напад на українські судна, передає “Діалог.UA”.

Менендес зазначив, що лідер США повинен надати Українській державі додаткові ресурси акурат перед його зустріччю з президентом РФ Володимиром Путіним, яка відбудеться на цих вихідних в Аргентині на саміті G-20.

Він підкреслив, кровожерливий Кремль знову показав те, що має повагу тільки до сильного опонента, яке готове в будь-який момент протистояти агресорам, тому, як стверджує Менендес, в даний жорстокий час Вашингтон не може собі дозволити того, щоб президент Трамп виявляв свою слабку активність на саміті G-20, як це відбувалося в місті Гельсінкі (Фінляндія).

Наостанок він додав, що для президента Сполучених Штатів це можливість нарешті продемонструвати те, що керівництво США завжди стає на захист своїх принципів і принципів близьких йому союзників в Європі.

Джерело: espreso.tv

Поділись з друзями...