Україна отримала колосальну суму допомоги від сім’ї Уоррена Баффетта

Говард Баффетт, середній із трьох дітей всесвітньо відомого інвестора Уоррена Баффетта, став одним із найбільших донорів України.

Сім’я Уоррена Баффетта, відомого американського інвестора та філантропа, оголосила про пожертву $500 млн на підтримку України у її боротьбі за суверенітет та демократію. Це найбільша пожертва, яка колись робилася приватною особою чи організацією на користь українського народу. Зупинятися Говард не збирається: цього року він має намір витратити ще $300 млн, пише Minval.

Сім’я Баффетта сказала, що вона захоплюється мужністю та рішучістю українців, які не здаються перед агресією та пропагандою з боку Росії. Вони також висловили сподівання, що їхній внесок допоможе зміцнити економіку, освіту, охорону здоров’я та громадянське суспільство в Україні.

Статки Уоррена Баффетта оцінюють у $130 млрд. В індексі мільярдерів Bloomberg він посідає 7-е місце у світі.

Щорічно він жертвує мільярди доларів у вигляді акцій свого інвестиційного фонду Berkshire Hathaway різним фондам та організаціям, які займаються боротьбою з бідністю, хворобами, нерівністю та проблемами освіти. Баффет також є одним із засновників ініціативи Giving Pledge, яка закликає мільярдерів віддавати на благодійність принаймні половину свого багатства за життя або після смерті.

Раніше повідомлялося, що прихильники Трампа у Конгресі не лише відмовляються голосувати за проект закону, а й не вносити до нього правки – допомога Україні під загрозою.

Поділись з друзями...