Україна отримала від союзників цинічний наказ щодо наступу: “Це називається обман народу”-Світан

Україна має ресурси, необхідні для повернення окупованих росією територій, але до цих заяв додається одне “але”.

Протягом року Україна просить про далекобійні ракети та сучасних винищувачів F-16. Але союзники все ще не наважуються передати їх і знаходять постійні виправдання. До того ж, останнім часом складається таке відчуття, що Україна отримала від союзників цинічний наказ про наступ.

Про це в ефірі “24 Каналу” заявив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан, а також розповів про це детальніше.

Експерт нагадав, що держсекретар США Ентоні Блінкен нещодавно заявив, що Україні передали необхідну кількість озброєння. Але при цьому той наголосив, що його вистачить для повернення кордонів до 24 лютого 2022 року. Тобто він прямим текстом наказав ВСУ не заходити до окупованого Криму.

“Це не натяк, це конкретний наказ: ось вам залізо, але можете звільнити рівно скільки, скільки ми домовлялися 27 березня 2022 року. Нагадаю, що тоді в Стамбулі наше керівництво запропонувало росії віддати Крим та Донбасам росіянам на 15 років. Ось до цих домовленостей оперують наші союзники”, – зазначив Роман Світан.

При цьому він наголосив, що з початку війни Росії проти України, ЗСУ ні на метр не просунулися за кордони 24 лютого 2022 року. Водночас, українські захисники вже стоять на них і незрозуміло, чому не переходять за цю межу.

Тобто, якщо звільнятимемо лише територію, яку росія зайняла після 24 лютого, тоді стає зрозумілим, що це домовленості. Це називається обман народу, коли нас водитимуть по колу, повернутися назад і запитати: “Чи готові ви здати Крим?”. Питань багато, але відповідей ніхто не дає. Повторюся ми ні метра не переступили з кордонів 24 лютого”, – підсумував Роман Світан.(

джерело

Поділись з друзями...