Україна втратила ще одного легендарного Героя. Загинув доброволець з Білорусі Даніїл Ляшук на псевдо Моджахед

Україна втратила ще одного героя – Даніїла Ляшука, військовослужбовця, який загинув у бойових діях. Даніїл Ляшук, відомий під позивним “Моджахед”, був громадянином Білорусії, але став борцем за свободу України. Захищаючи свою нову батьківщину, Даніїл віддав своє життя за її майбутнє.

Даніїл Ляшук приїхав до України у 2014 році, коли Росія почала свою збройну агресію проти України. Він вступив до новосформованого батальйону “Торнадо”, який забезпечував оборону на фронті. Батальйон “Торнадо” відомий тим, що його бійці зробили багато для захисту України від агресії, але також вони стали об’єктом критики через інциденти з порушенням прав людини.

У 2015 році бійці “Торнадо” були звинувачені злочинній діяльності. Роту розформували, а бійців засудили на різні терміни позбавлення військового звання та в’язниці. Даніїл Ляшук був одним з них і був засуджений до 10 років в’язниці. Своїє вини він не визна і пообіцяв відомстити особисто Петру Порошенку за незаконні дії щодо нього та його підрозділу.

Незважаючи на це, він не зневажив свою боротьбу за свободу України. У 2021 році, на всіх “торнадівців”, поширювався “закон Савченко”, який дозволяв їм повернутися на волю після трьох років ув’язнення. Даніїл Ляшук був серед тих, хто повернувся на волю, щоб продовжити свою боротьбу на фронті.

Поділись з друзями...