Українці дізнаються страшні таємниці: Що чекає українців у 2019 році, прогнози відомих екстрасенсів

Люди звикли планувати своє майбутнє, звертаючи увагу не тільки на прогнози від економістів і політологів. Інколи ми більше довіряємо гороскопам і пророцтвам, щоб хоч трохи бути впевненим у завтрашньому дні.

Завдяки силі і дару екстрасенсів, ми зможемо зазирнути в майбутнє і дізнатися, що очікує Україну в наступному році.

Прогноз від Ванги

Болгарська провидиця Ванга неодноразово згадувала про глобальн природну катастрофу і, судячи з її слів, земля вже в найближчому майбутньому перенесе страшні катаклізми, але швидко оговтається від потрясінь і прокинеться, але вже в новому обличчі. Торкнулися пророцтва і України. Державі був передбачений тернистий шлях, який неодмінно закінчиться миром і благополуччям, але спочатку громадянам країни доведеться пройти крізь труднощі, подолавши: війну і розруху; розлуки і смерті; голод і нужду.

Розповідала Ванга і про долю Криму. Півострів відійде від одного берега до іншого. Якщо врахувати думки інших пророків, Крим стане власністю Туреччини. Туреччина знайде гідне застосування півострову, а його мешканці будуть раді нової влади. Провидиця також говорила, що Україна обзаведеться новим лідером. Це буде виходець з народу, який здобуде владу, пройшовши нелегкий шлях. Ця людина зможе відродити державу, але на це підуть довгі роки. Правити він буде більше 20 років. Що стосується нинішньої влади, то вона стане жертвою вітру змін. Вже зараз народ незадоволений тим, що на даний момент відбувається в державі. А тому зміна уряду є лише справою часу. Ванга радила забути минуле і почати жити по-новому.

Що бачив Сергій Шевцов-Ланг

Екстрасенс запевняє, що бойові дії точно не закінчаться в 2019 році. Вони будуть тривати ще кілька років, незважаючи на те, що країнам буде складно підтримувати цю війну. Територію Донбасу чекає масова розруха, постійні небачені біди і труднощі, які неодноразово поставлять під сумнів людяність обох сторін. Є багато інших ясновидців, які вважають, що війна в 2019 році точно не закінчиться. Влади втомляться, у них зовсім не залишиться ресурсів на підтримку конфлікту. При цьому обидві держави будуть бачити, що у їх супротивника вичерпалися сили, а тому здаватися не захочуть, будуть думати, що залишилося недовго. Ось так війна затягнеться. Перешкодити такому варіанту розвитку подій може тільки сам народ.

Мольфарка Магдалена і її слова про майбутнє України
Закарпатьска віщунка Магдалена Мочіовські є чи не найвідомішою мольфаркою. Вона не раз пророкувала події майбутнього, які потім збувалися з високою точністю. Магдалена завжди володіла незвичайним баченням і розуміла, що насправді відбувається навколо. Магдалена дала зрозуміти, що Путін налаштований серйозно, він жадає заволодіти українськими землями. У нього вийде відхопити певні землі. Але ті повернуться через пару десятків років назад. Наприклад, Крим сам попроситься під крило України.

Поряд з цим Росія почне потихеньку в’янути. Будуть закінчуватися ресурси, свою роль зіграють санкції. Поряд з масовим хвилюванням зросте невдоволеність. Російська сторона зможе відчути всі негаразди, які вона роками сіяла на українській стороні.

Хаял Алекперов про майбутнє українського народу

Гороскоп від Хаяла Алекперова для України говорить про те, що людям треба готуватися до загострень на політичній арені. Всі вже втомилися від конфлікту на Донбасі, а тому припинять допомагати Україні. Польща і зовсім стане дуже негативно ставитися до української держави. Але народ не повинен відповідати такою ж агресією. Йому варто стримати себе, така поведінка піде тільки на користь. Також Хаял вважає, що дуже скоро українці дізнаються страшні таємниці. Вся та інформація, яка переховувалася роками, нарешті стане народним надбанням.

Будуть засуджені політики, бізнесмени, чиновники і багато інших. При цьому суд буде народним. Це буде розправа над тими, хто приніс чимало лиха українському народові. Особливу увагу буде приділено корупціонерам. Ці відкриття очистять країну від недостойних людей. Хтось із них утече, хто опиниться за гратами, а деякі зовсім будуть вбиті. Екстрасенс вважає, що кожному уготована така доля, яка відповідає кількості його діянь.

Олена Курилова та її прогноз

Олена Курилова розповіла, що війна на сході України буде тривати ще довгі роки. Однак вона не буде такою жорстокою і заклятою, як раніше. Сили і ресурси вичерпаються, а люди просто втомляться. Крим більше не повернеться, а от схід вийде звільнити від загарбників. Після звільнення земель розпочнеться період відродження держави. Очікується економічний підйом і технологічний розвиток. Зростатиме українська промисловість. Однак конкретні зміни можна буде побачити через десятки років.

джерело

Поділись з друзями...