В це важко повірити але сьогодні Лавров таки визнав, що Крим не російський

Глава МЗС Росії Сергій Лавров закотив істерику через ситуацію з Кримом і де-факто підтвердив, що окупований півострів так і не став частиною Росії. Більш того, склалася ситуація, коли Москва нічого не може з цим вдіяти.

Виступаючи на сесії Міжнародного форуму добровольців у вівторок Лавров визнав, що російська влада не можуть змусити російські банки почати працювати в Криму через страх потрапити під західні санкції. У разі якщо російські банки зайдуть до Криму, вони автоматично потраплять під санкції Міністерства фінансів США і будуть обанкрочени.

Більш того,  Лавров  заявляє, Росія кожен раз намагається підняти питання санкцій на переговорах про захопленому українському півострові, проте ніяких результатів Москва домогтися так і не змогла. Заява Лаврова активно коментують соціальні мережі, вказуючи на публічну капітуляцію і безсилля РФ у зв’язку із захопленням Криму.

“Лавров заявив, що уряд не може змусити російські банки працювати в Криму, т. К.

Ті побоюються корисних санкцій. Крім того, кінь переживає через те, що західні країни нібито” позбавляють кримчан і севастопольців шенгенських віз “. Скажіть Лаврову, що у кримчан БЕЗВІЗ “, – коментує заяву російського міністра відомий блогер з Криму.

 

за матеріалами Діалог

Поділись з друзями...