Вcі дyмaлu, щo цe звuчaйнa дiлoвa зycтрiч! Aлe нi! Зeлeнcькuй в Пoльщi зaвдaє пoтyжнoгo yдaрy пo Кpeмлю: “Ця yгoдa зpyйнyє жuття мiльйoнiв …За словами президента, Україна виступає за диверсифікацію джерел енергопостачання

31 серпня Президент Володимир Зеленський прибув до Варшави на урочисті заходи, присвячені 80-й річниці від дня початку Другої світової війни.

Володимир Зеленський і Анджей Дуда в Польщі

Президент України Володимир Зеленський під час спільної прес-конференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою зробив важливу заяву. Він стверджує, що газопровід “Північний потік-2” несе велику загрозу для всієї Європи.Під час промови він розповів, що разом з Польщею вони приділили увагу питанню енергетичної безпеки, якій загрожує вищезгадана станція. Він повідомив, що вони одночасно виступають за диверсифікацію джерел енергопостачання, а також за енергетичну співпрацю в трикутнику Польща-США-Україна. Від імені своєї держави Зеленський заявив, що Україна зацікавлена ​​стати активним учасником регіональних проектів і ініціатив Польщі.

Під час прес-конференції Дуда, в свою чергу, заявив, що санкції проти РФ повинні зберігатися.

У Варшаві Зеленський, крім Дуди, проведе переговори з місцевим прем’єр-міністром Матеушем Моравецкій, маршалом Сенату Станіславом Карчевський і представниками бізнесу.

Нагадаємо, що Зеленський вніс нові доповнення до статті “Про незаконне збагачення” .  Посилаючись на текст уже поданого на розгляд Ради законопроекту президента, покарання за незаконне збагачення буде полягати в позбавленні волі на строк від п’яти до десятіті років. Подробиці читайте в матереале.

джерело
Поділись з друзями...