Він точно не втече: зірковий франківець Юрій Горбунов хоче взяти на поруки Коломойського (фото)

Відомий франківець, ведучий каналу 1+1, шоумен Юрій Горбунов прийшов на засідання Київського апеляційного суду, щоб підтримати українського бізнесмена Ігоря Коломойського. 25 вересня столичний суд розглядав апеляцію захисту Коломойського на його арешт.

Разом з Горбуновим підтримати Ігоря Коломойського, якому інкримінують шахрайство й відмивання коштів на суму 570 млн грн та заволодіння 9,2 млрд грн із коштів “ПриватБанку”, прийшли також колишній міністр культури Олександр Ткаченко, нардепи Олександр Дубінський та Сергій Демченко, журналісти Наталія Мосейчук, Алла Мазур, Ігор Циганик, Олександр Загородний, Ірма Крат та інші.пише https://versii.if.ua/novunu/vin

До слова, свою підтримку «зірковий десант» висловив не лише своє присутністю у залі суду, а й готовністю взяти Коломойського на поруки. Відповідне колективне клопотання подали Наталія Мосейчук, Алла Мазур, Юрій Горбунов та колишній гендиректор 1+1 Олександр Ткаченко.

Центр Протидії Корупції опублікував кілька цитат з суду у справі Коломойського.

«Ми трохи в шоці, якщо чесно», – відмічають активісти.

Ось що про справу Коломойського сказав Юрій Горбунов: “Знаю, де живе Коломойський, всі його контакти, телефони, тому він точно не втече”.

Також Юрій Горбунов потрапив в приціл камери українського фотографа Яна Доброносова.

“Горбунов сьогодні також підтримує Коломойського й нудьгує в суді”, – прокоментував фото Доброносов.

Ось інші цитати кола підтримки Коломойського, висловлені в Київському апеляційному суді, який до слова залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Колишній гендиректор 1+1 Олександр Ткаченко: “У нього є відчуття свободи і відчуття справедливості. Коломойський – чи не єдиний зі списку Форбс не кричав, а діяв”.

Ведуча 1+1 Наталія Мосейчук: “Коломойський не буде вкриватися картатою ковдрою, не буде імітувати хворобу, не буде звозити масовку під суд, не буде шантажувати судову систему”.

Ведучий Ігор Циганик: “Коломойський – чи не єдиний, хто завжди дотримувався fair play і ніколи не був за корупцію у футболі”.

Ведуча 1+1 Алла Мазур: “Коломойський зірвав плани путіна, підтримував добровольчий батальйон, поки інший багатий українець закликав до гудків”.

Керівник “1+1 Медіа” Ярослав Пахольчук: “Коломойський – людина скромна, робить багато хороших речей, але не дає про це казати. Всевишній і так все бачить”.

Депутат від “слуг” Сергій Демченко: “путін відкрито заявляв, що вважає Коломойського шахраєм та називав іншими поганими словами. А ворог нашого ворога – це наш друг”.

Євген Бовкун, депутат Нікопольської міськради: “Коломойський дав шанс почуствувати те, що ми можемо перемогти другу армію світу”.

Ірма Крат: “Якщо суддя хоче, щоб путін заплакав, то Коломойського треба відпустити”.

Нагадаємо, 2 вересня правоохоронці вручили олігарху Ігорю Коломойському підозру одразу за кількома статтями – шахрайстві на 572 млн грн і легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом.

7 вересня САП і НАБУ оголосили йому про нову підозру – у заволодінні 9,2 млрд грн із коштів “ПриватБанку”.

15 вересня Коломойського повідомили ще про одну нову підозру: за статтями про незаконні дії з платіжними картками, електронними грошима або іншими засобами доступу до банківських рахунків; заволодіння чужим майном через зловживання службовим становищем; легалізації коштів, одержаних у злочинний спосіб.

Цього ж дня Шевченківський райсуд Києва переглянув запобіжний захід для українського олігарха та збільшив суму застави з 509 млн грн до 3 млрд 891 млн грн. Призначена судом нова застава – рекордна в історії України.

Поділись з друзями...