“Вони ці гроші мені у зубах принесуть” Щойно о 21:00 Порошенко екsтренно звернувся до українців

Збитки, завдані корупційними схемами в оборонній сфері, повернуть до державного бюджету. Про це президент Петро Порошенко заявив в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Коментуючи скандальне розслідування журналістів Bihus.Info, президент визнав наявність корупції в державі. «Корупція є. Мова йде про те, чи здатні ми з нею ефективно боротися, чи є у корупції політичний «дах». І я підкреслюю, що не просто немає, а політична воля президента, яка зараз демонструється, говорить про те, що ніхто від покарання за вчинений злочин, якщо він доведений, не захистить. Гроші будуть повернуті в бюджет. В зубах принесуть… Буде відповідальність», — заявив Порошенко.

Президент зазначив, що вся інформація про розкрадання вивчалася правоохоронними органами протягом місяців. «Перед пред’явленням підозри була зроблена спроба зробити скандал. Чому це небезпечно? Тому що мова йде про спробу підірвати довіру до армії, до держави, оборонного комплексу», — сказав президент.

  • Журналісти Bihus.Info опублікували розслідування, згідно з яким син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського є одним з організаторів схем розкрадань в оборонному комплексі. Ці схеми принесли бенефіціарам мінімум 250 млн грн, а серед фірм, які в них брали участь, називають колишній завод Порошенка.
  • В іншій частині розслідування журналісти розповіли, що Гладковський-старший отримав відкат у $30 тисBihus.Info: Гладковський отримав відкат $30 тис. за поставку деталей для ремонту казахських літаків. за поставку деталей для ремонту в Україні літаків Національної гвардії Казахстану.
  • У четвер, 7 березня, стало відомо, що НАБУ провело обшуки у Гладковського і його синаСитник: НАБУ провело обшуки у Гладковських та інших фігурантів справ про розкрадання в оборонному секторі, а також в інших фігурантів цього розслідування.
  • джерело
Поділись з друзями...