Вся Україна аплодує стоячи! Сьогодні Трамп заявив на весь світ “Я не дозволю Путіну “ЦЕ” зробити!”

Президент США Дональд Трамп послав Кремлю явний сигнал – підпорядкувати Україну йому Захід не дозволить. Трамп зробив гучну заяву про Путіна і Україну в інтерв’ю “Голосу Америки”, передає “Діалог.UA“.  Трамп, кажучи про агресію РФ проти України, висловився дуже обережно, однак він чітко дав зрозуміти, що плани російського колеги Володимира Путіна знову підпорядкувати собі українців приречена на провал.

“Я не здатний читати його думки. Ніхто не може”, – прокоментував він плани Путіна щодо України. Проте, він попередив, що вийти за рамки в своїй агресії російському лідерові не дозволить.

“Він знає, чого він хоче, але ми не можемо дозволити, щоб певні речі відбулися”, – зазначив він, маючи на увазі, по всій видимості, захоплення кораблів України в Керченській протоці. “Я не можу погодитись з  цим”, – запевнив Трамп, додавши, що саме агресія в Азові і полонені українські моряки змусили його скасувати свою зустріч з російським колегою.

“Час для зустрічі був невдалим”, – додав лідер США, уточнивши, що зустріч ця колись все таки відбудеться. “Мені здається, що у нас дуже хороші відносини, і думаю, що у нас і надалі будуть дуже хороші відносини з Росією, Китаєм і рештою країн”, – звідверто заявив Трамп, зганьбивши Путіна на саміті G20 повним ігнором.

Поділись з друзями...