“Як дівчинка”: Марина Порошенко приголомшила Мережу шикарним образом

Мережу привів у захват образ першої леді України Марини Порошенко на заходах, які проводились у Франції від імені дружини Президента Французької Республіки Бріжит Макрон.

Знімками поділився на сторінці в Facebook президент України Петро Порошенко. На фото його дружина зображена поряд з дружиною глави США Меланією Трамп, княгинею Монако Шарлін і дружиною президента Грузії Мака чичу.пише https://korupciya.

“Марина взяла участь в заходах від імені дружини Президента Французької Республіки Бріжит Макрон для дружин глав держав-учасників” Паризького форуму заради миру”, – повідомив Порошенко.

 

У мережі оцінили костюм і відмінну фізичну форму Марини Порошенко.

“Сама елегантність!”, “Перша леді України як дівчинка. Не скажеш, що вже бабуся”, “Наша перша леді дуже гарна”, “Фігура у Марини супер! Молодець!”, захоплюються користувачі.

Українці пригадали дружину побіжного екс-президента України Віктора Януковича Людмилу.

“Уявляю Люсю Янукович в цій компанії”, – пишуть в мережі.

   

Варто нагадати, що раніше Марина Порошенко з’явилася на червоній доріжці в несподіваному образі. Президент України Петро Порошенко і його дружина відвідали церемонію вручення премії Global Teacher Prize Ukraine-2018, яка відзначає досягнення українських педагогів.

Поділись з друзями...