Як легко помиритися з чоловіком? З огляду на його знак Зодіаку!

Не існує ідеальних стосунків. Завжди в них є місце для конфліктів і недорозуміння і це нормально. Це доводить, що ваші стосунки живі і вам обом ще потрібно докласти багато сил, щоб поліпшити їх, зробивши більш гармонійними. Для цього є безліч різних методів, щоб звести недомовки і образи до мінімуму.

ОВЕН

Темпераментним і впертим чоловікам-Овнам досить складно першим піти на примирення і визнати свою неправоту, тому вам доведеться взяти себе в руки і зобразити покірність, навіть якщо в суперечці його доводи звучали не зовсім переконливо. Крім того, представники цього знака дуже люблять відчувати себе потрібними і всезнаючим, так що відмінним приводом для закінчення сварки може послужити ваше прохання про допомогу, причому це може стосуватися навіть банальних побутових питань на кшталт заміни перегорілої лампочки.

ТЕЛЕЦЬ

Емоційні Тельці дуже легко виходять з себе, тому перш, ніж почати миритися зі своїм чоловіком, дайте йому можливість охолонути. Якщо ви відчуваєте, що він вже трохи відійшов від конфліктної ситуації, просто почніть спілкуватися з ним як ні в чому не бувало.

У тому випадку, якщо Телець зрозуміє, що вів себе не зовсім гідно, чекайте, що він сам підійде і попросить вибачення за свої слова. Якщо ж справи йдуть з точністю до навпаки, то приготуйте своєму коханому романтичну вечерю і приправте її своїми щирими вибаченнями.

БЛИЗНЮКИ

Оскільки Близнюки вкрай ранимі й уразливі, не доводьте конфлікти до точки кипіння, так як це може спровокувати у представників цього знака затяжну депресію і апатію. Після сварки постарайтеся оточити його турботою і увагою – так він швидше відійде від того, що сталося і перестане зациклюватися на проблемі.

РАК

Кращий спосіб налагодити стосунки з Раком – в черговий раз зізнатися йому в любові. Представники цього знака Зодіаку, як ніхто інший, потребують підтримки і безмежної відданості з боку партнера. І не чекайте від чоловіків-Раків визнання своєї провини – їм це дається з великими труднощами. Єдиний шанс довести йому, що він не правий, – чітко пояснити свою позицію, і тоді, можливо, він все ж подивиться на ситуацію інакше.

ЛЕВ

Під час сварки чоловіки-Леви бувають вкрай агресивні. Часом здається, що вони спеціально підбирають такі фрази, щоб зробити своїй другій половині якомога болючіше. Але, повірте, це все відбувається не зі зла. Просто Леви, представники вогненної стихії, не завжди можуть стримати свої емоції. Замість криків і докорів спробуйте спокійно пояснити йому свою позицію і вказати на те, що його образи сильно зачіпають ваше самолюбство, а так як для Лева вкрай важливо бути захисниками своєї другої половини, він зробить все, щоб згладити конфлікт.

ДІВА

Сварка через дрібниці з представниками цього знака практично неможлива, так як чоловіки-Діви зазвичай не надають особливого значення дрібним побутовим конфліктам. Але якщо ви все ж стали сваритися зі своїм коханим, значить, на це є дуже вагома причина.

ТЕРЕЗИ

Кожна сварка для Терезів – це ціла трагедія, тому вони будуть до останнього стримувати лавину звинувачень на адресу свого партнера. Але якщо конфлікт все ж стався, постарайтеся просто щиро вибачитися перед своєю другою половиною, особливо якщо ви були не зовсім праві. Адже для представника цього знака будь-які непорозуміння – привід задуматися, наскільки ці стосунки йому потрібні і чи підходять вони під його уявлення про ідеальну парі.

СКОРПІОН

Чоловіки-Скорпіони мають відмінну пам’ять, тому не дивуйтеся, якщо під час сварки він пригадає вам минулі «заслуги». Єдиний спосіб змусити представника цього знака заспокоїтися – повністю визнати свою провину і переконати його в тому, що ви ніколи більше не будете пред’являти йому претензій.

СТРІЛЕЦЬ

Представники цього знака ніколи не зляться всерйоз. Так, вони можуть висловлювати своє обурення, але точно не будуть мітити своєму партнеру в саме серце колючими звинуваченнями.

Крім того, чоловіки-Стрільці завжди готові вступити в конструктивний діалог, вислухати свою другу половину і визнати помилку. Правда, не факт, що в даному випадку вони вчинять так, як хотілося б вам. Стрільці дуже цінують свободу і не люблять жити за чиєюсь вказівкою.

КОЗЕРІГ

У конфліктах з Козерогами важливо відразу визначити, хто правий, а хто винен. Адже представник цього знака готовий визнавати свою помилку і першим піти на примирення.

Головне – не квапити його з цим, а дати можливість зважити всі «за» і «проти». Якщо ж ініціатором сварки стали ви, то єдиний шанс знову повернути прихильність чоловіка-Козерога – планомірно довести словами і вчинками свою безмежну любов.

ВОДОЛІЙ

Не чекайте від чоловіків-Водоліїв першого кроку, після сварки він буде занадто занурений у свої переживання, щоб думати про примирення. Дайте йому трохи подумати і «поваритися» в ситуації, що склалася, а потім візьміть ініціативу в свої руки і влаштуйте незабутнє романтичне побачення для свого коханого. Так як єдине, що може вивести Водолія зі стану апатії, – нові позитивні емоції.

РИБИ

Представникам цього знака після конфлікту необхідно якийсь час побути на самоті. Дайте йому таку можливість і не нав’язуйтесь з розбірками. Але як тільки ви відчуєте, що ваш партнер почав остигати, не нехтуйте компліментами і словами схвалення на його адресу, оскільки Рибам дуже важливо бачити захоплення в очах коханої. Дивись, і конфлікт вирішитися саме собою.

За матеріалами

Поділись з друзями...