Як номер квартuрu вплuває на ваше жuття

Ось що означає номер вашої квартири

Якщо нумерологічне значення квартири збігається з вашою енергетикою, вам буде затишно в ній, ви будете відчувати буквально, що «вдома і стіни допомагають», і ваш будинок — ваша фортеця.

Зазвичай ми говоримо, що енергетика місця, в якому ми живемо, залежить від попередніх мешканців або в цілому від місця, де розташована квартира або будинок. Адреса дістається нам разом з нею. Але номер квартири, як і дата нашого народження, має відношення до того, як в ній будуть відчувати себе ми та інші домочадці.

Трапляється і так, що члени однієї і тієї ж сім’ї відчувають в будинку, де виросли, дискомфорт, але в той же час в інших будинках вони відчувають себе затишно. Пояснюється це тим, що до енергетики будинку може не підходити енергетика конкретної людини. Як зрозуміти чому так відбувається?

Ми пропонуємо дізнатися, що означає номер квартири, в якій ви живете або в яку плануєте переїжджати.

Якщо нумерологічне значення квартири збігається з вашою енергетикою, вам буде затишно в ній, ви будете відчувати буквально, що «вдома і стіни допомагають», і ваш будинок — ваша фортеця. В іншому випадку вас можуть переслідувати головні болі, почуття смутку і нездужання різного характеру.

Отже, для початку обчислюємо нумерологічне число квартири і дізнаємося, як жити далі. Розрахунок дуже простий: наприклад, квартира з номером 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. «3» — це нумерологічне число квартири 138.

Цифра 1. Планета — Сонце. Така квартира наповнює її господарів творчою енергією і радістю життя. Вона дозволяє людині виділитися, привернути увагу навколишніх. У ній буде добре художникам, поетам, письменникам, журналістам. У квартирі має бути багато різних світильників, а домінуюча гамма — помаранчево-червона. Атмосфера такого будинку — безтурботна і відкрита. Але блиск призначений тільки для добрих людей, злі ж в такому будинку будуть терпіти одні збитки.

Цифра 2. Планета — Місяць. Інтуїція і споглядання. Квартира сприятлива для людей, які працюють з маленькими дітьми, для кухарів і музикантів. Головний акцент в такій квартирі має припадати на дзеркала, а основний колір — ніжно-кремовий, з невеликими вкрапленнями смарагдово-зеленого. Подбайте про зовнішній вигляд ванної кімнати — вона повинна бути бездоганною.

Цифра 3. Планета — Марс. Воля, рішучість, дія! Ця квартира не для ледарів. Якщо будете пасивними, рішення стануть прийматися за вас. У цій квартирі доведеться весь час щось лагодити: водопровід, замки, стільці … Господарі повинні бути в тонусі і в постійному русі, інакше застій енергії принесе хвороби. В інтер’єрі повинно бути побільше червоного кольору. Найбільш активні місця — туалет і передпокій, подбайте про них.

Цифра 4. Планета — Меркурій. Контакти. У такій квартирі повинна «жити» гранична чесність — брехня повернеться до вас назад! Тих, хто живе в цьому будинку, часто тягне в подорожі. Готуйтеся багато спілкуватися, причому не тільки вдома, а й на роботі: ця квартира обіцяє вам дуже багато диспетчерської роботи. Головні в інтер’єрі — об’єкти, пов’язані з інформацією: починаючи від телевізора і телефону, закінчуючи фотографіями на стінах і ієрогліфами в рамках. Ну, а сприятливими кольорами будуть блакитний, сірий, а також синій з жовтим.

Цифра 5. Планета — Юпітер. Розширення. Тут все глобально: життя цієї квартири може бути пов’язане з політикою, наукою — все служить об’єднанню людей в ім’я якоїсь ідеї. Для цього будинку хороший пурпурний колір. А справжньою окрасою послужать бронзові предмети, особливо привезені з далеких країн. Не дозволяйте собі гніватися — і все у вас буде добре. Так, не забудьте ще про велику бібліотеку!

Цифра 6. Планета — Венера. Відпочинок, любов і комфорт. Ось вже пощастило мешканцям такої квартири — гуляй — не хочу! Тут живуть або добрі і гостинні люди, або затяті скандалісти. Кольори дуже теплі: в бежево-коричневій гамі. В обстановці цього будинку — великі м’які дивани, круглий стіл, килими, квіти … Будинок — повна чаша. Зазвичай в такій квартирі люблять тварин — кішок, собак. Не сваріться в такому будинку, винуватим завжди буде призвідник сварки.

Цифра 7. Планета — Сатурн. Суцільні випробування! Мешканці такої квартири нерідко бувають в скрутному становищі і відчувають різного роду обмеження. Але не все так погано! У цій же квартирі вам вдасться зайнятися накопиченням, оволодіти якою-небудь професійною майстерністю. Головне — частіше аналізуйте свої справи і вчинки, на користь підуть голодування і заняття йогою! Переважний колір — темно-синій. Домінант в інтер’єрі немає.

Цифра 8. Планета — Уран. Це квартира астрологів і ясновидців, якщо туди занесе якогось прагматика і матеріаліста, він виявиться біля розбитого корита. У цій квартирі ви завжди будете оточені друзями. Для її оформлення використовуйте яскраві райдужні кольори, і обов’язково повинен бути присутнім небесно-блакитний! Будьте обережні з електричними приладами і тримайте вікна чистими.

Цифра 9. Планета — Нептун. Вельми важка квартира! Добре в ній буде священикам, музикантам, морякам і екстрасенсам. Тут дуже легко загрузнути в нездійснених мріях і набути багато шкідливих звичок. Ця квартира немов Бермудський трикутник — вічно кудись пропадають речі, і все позбавлене здорового глузду.

Ось тепер можна перевірити, як ваша квартира і атмосфера в ній співвідносяться із запропонованою характеристикою.

Поділись з друзями...