Як розмножити тую з живця

Вибирайте таку рослину, щоб вона була міцною, здоровою та дорослою. Знайдіть у верхівці добре розвинені кісткові гілки й зріжте чи відірвіть з них кілька одерев’янілих двох чи трьох річних пагонів, які розташовані на кінцях гілок. Щоб живці добре укорінилися на відірваних пагонах, має бути невеликий шматочок кори. Живці повинні бути довжиною 10-15 см.

Внизу живців видаліть голки хвої та покладіть їх на 12 годин в воду з розчиненим в ній регулятором росту. Після посадіть їх в приготований спеціальний ґрунт. Для цього змішайте торф з листовою землею та піском у пропорції 1:1:1. На дно ємностей помістіть дренаж та посадіть попередньо вмочивши нижню частину живців в стимулятор росту «Корнєвін». Накрийте їх поліетиленовим пакетом чи звичайною пластиковою пляшкою.

Поливайте рослини тільки в разі повного висихання субстрату. Як тільки з’являться нові гілочки на пагонах живців — це означає, що у рослинок відросли корені. Пересаджуйте молоді деревця на постійні місця не раніше через 1-2 роки.

Доглядайте за ними як зазвичай за іншими подібними рослинами. Вчасний полив, якісний ґрунт, постійне підживлення та тривалий світловий день.

Поділись з друзями...