Його можуть відпустити: син судді вбивав людей від нудьги, вся Україна на вухах

Жертвами кривавих дій зловмисників стали троє чоловіків
   На Дніпропетровщині у Павлограді набирає оберту скандал навколо жорстокого злочину: двоє студентів напідпитку, просто заради розваги побили трьох чоловіків.передає https://znaj.ua
   
 Богдан Кравченко – один із підозрюваних у побитті безпритульних

Всі троє побитих – загинули, останній з потерпілих помер в лікарні в ніч на 30 жовтня.

За інформацією місцевих ЗМІ, один з винуватців масового вбивства – син місцевої судді.

Що відбулося

   У ніч на 14 жовтня в Павлограді у Дніпропетровській області вирішили “розважитися” 19-річний місцевий студент та його 18-річний друг. За інформацією правоохоронців, обидва студенти пили спиртні напої, а потім, “відчуваючи нудьгу, вирішили розважитися, б’ючи осіб без певного місця проживання”.

Студенти пішли на територію колишньої медико-санітарної частини, яка знаходиться на вул. Плосконоса, де в іншій будівлі знайшли бомжів та потім стали чіплятися до них. Хлопці почали називати себе правоохоронцями, адже один із зловмисників недавно проходив навчання у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Молодики хотіли, аби безпритульні, повернули телефон, який нібито вони вкрали.

“Вигадана історія про крадіжку стала причиною для подальшого побиття” правоохоронцями “заляканих громадян”, – повідомляє прокуратура. Хлопці завдали чоловікам численні удари ногами по тілу, “усвідомлюючи протиправність своїх дій”.

  Потім, за даними Павлоградського сайту 05632.com.ua, нападники вирішили підпалити побитих чоловіків. З вогню потерпілих витягнув випадковиа людина, яка стала свідком злочину.

Також за інформацією поліції Дніпропетровщини, раніше в ту ж ніч двоє зловмисників здійснили ще один злочин: побили простого перехожого.

Загалом жертвами їх кривавих дій стали троє чоловіків: один з них помер відразу на місці побиття, двоє інших від отриманих важких травм померли пізніше у лікарні.

Де зараз нападники

  Обидва молодика затримані, вони заарештовані терміном на два місяці та зараз знаходяться у СІЗО міста Дніпро.

“Затриманим повідомлено про підозру, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави. Затримані перебувають в умовах СІЗО міста Дніпро”, – зазначила прес-секретар Павлоградського відділу поліції Анна Малишева.

 

Поділись з друзями...