З’ясувалося, навіщо легендарний “Азов” відправлений на передову: “Ворога чекає чимало сюрпризів”

Штаб ООС прийняв рішення відправити на передову добровольчий полк Нацгвардії ЗСУ, щоб приборкати бойовиків “Л / ДНР” на одному з найбільш проблемних ділянок.

Резонансними подробицями повернення “азовців” на передову поділився в  Facebookвідомий український журналіст Юрій Бутусов, передає “Діалог.UA“.

Днями стало відомо про  повернення на фронт легендарного полку “Азов”, який був виведений з  Донбасу 3,5 роки тому після успішної операції під Широкино. Новина викликала істерику у сепаратистів і пропагандистів Росії і не дарма. Бійці полку не сиділи склавши руки, а активно брали участь в боротьбі з агресором, запевняє Бутусов.

“” Азов “воював неофіційно … виконував сотні бойових розпоряджень … Але не як підрозділ, без своєї лінії фронту, а малими групами, окремими групами в складі інших підрозділів”, – повідомив журналіст, уточнивши, що це трималося в суворій таємниці. В ході цих спецоперацій полк  втратив 14 воїнів.

Крім того, всі ці роки ” Азов ” активно нарощував собі м’язи під керівництвом західних інструкторів. Бійці вчилися у кращих і відточували військову майстерність.

“Була відкрита сержантського школа, вся система управління переведена на стандарти НАТО, змінена оргштатна структура, вирощені свої офіцерські кадри, побудована нова система виховання особового складу, нова військова символіка і нові статутні відносини, жорстка дисципліна, нова система бойової та психологічної підготовки, артилерія та міномети переведені повністю на автоматизовані системи управління вогнем і захищені сучасним зв’язоком, відпрацьовано взаємодію і злагодженість “, – поділився інформацією Бутусов.

Командування  ООС прийняло рішення знову задіяти “Азов” на одноій з найбільш проблемних ділянок фронту, де раптово активізувався ворог і відкрито порушує мінські угоди. Бійці вже приступили до покарання противника.

 

Поділись з друзями...