Зaмaх нa Зeлeнcькoгo: стало відомо щo знaйшлu сuлoвuкu в бyдuнкy Звiрoбiй . Кадри

Співробітники ГБР і СБУ, які проводять обшуки в будинку у волонтера Марусі Звіробій , не дозволили відвести в садок дитину і «закрили спинами вікна».

Про це повідомив волонтер Мирослав Гай в Facebook. За його словами, зв’язку з Марусею Звіробій немає.

Тим часом до будинку волонтера приїхав адвокат, який розповів, що провадження відкрито за кількома статтями, в тому числі, за погрози на адресу державного діяча і заклики до повалення конституційного ладу. Він також повідомив, що слідчі вилучили три мобільні телефони блокнот з особистими записами, а також мисливський карабін і гладкоствольну мисливську рушницю.

На думку екс-міністра Мінінфраструктури Володимира Омеляна, подібні дії свідчать про те, що чинна влада намагається “знищити армію, пересадити волонтерів і патріотів, а потім спокійно капітулювати” перед Путіним.

Як повідомлялося раніше, що справа народного депутата від “Європейської солідарності” Софії Фединої, яка разом з волонтеркою Звіробій розкритикувала спілкування президента Володимира Зеленського з добровольцями, буде розслідуватися Державним бюро розслідувань. ГПУ відкрила проти неї кримінальну виробництво.

Звіробій і Федина висловили припущення, що під час однієї з таких поїздок президент може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху.

За матеріалами

Поділись з друзями...