Зразковий новий директор школи: йому лише 26 років!

У київську школу №210 прийшов новий директор. Він став наймолодшим директором в Україні.

26-річний Дмитро Ламза дивує і захоплює всіх батьків країни, інформує UkrMedia.

Раніше Дмитро викладав у кадетській школі Кам’янського Дніпропетровської області, у молодого директора три вищих освіти, але він не зупиняється і продовжує підвищувати кваліфікацію, він навчається в аспірантурі.

Після гучного скандалу з викраденням грошей у хворої на рак учениці школа № 210 прийшла в занепад. Директор був з ганьбою звільнений і розлючені батьки були проти будь-яких зборів коштів.

Коли призначили нового директора, то його зустріла школа в занепаді і недовірливі батьки. Всього за рік молодий і енергійний Дмитро змінив все: провели перший за багато років ремонт, поміняли туалети і поставили душові, на кожному поверсі тепер є мило, у коридорах з’явилися дивани для дітей, на перервах діти грають у настільний теніс, шашки і ростові шахи, на один день в тиждень скасували шкільну форму, а уроки для молодших класів проводяться переважно у вигляді гри.

Звіт про кожну гривню, отриману з бюджету або від спонсорів, висить прямо при вході до школи, а добровільних внесків з боку батьків у фонд класу або школи тепер взагалі немає.

При всьому цьому знайшлися незадоволені, хто дорікає директорові «юнацьким максималізмом» і плете інтриги, шукає зв’язки і багатих родичів. А молодий директор замість хабарів взяв собі ще одну роботу. На вихідних він підробляє ведучим святкових заходів і продовжує активно змінювати свою школу.

Поділись з друзями...