Байден у річницю війни надіслав сигнал Путіну: “Україна ніколи не стане твоєю перемогою”

Президент США Джо Байден пообіцяв диктатору РФ Володимиру Путіну, що отримати Україну йому не вдасться.

Лідер Сполучених Штатів Джозеф Байден заявив з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Він надіслав дуже чіткий сигнал російському диктатору Володимиру Путіну.

Заява 24 лютого була опублікована на офіційному каналі Байдена соцмережі Х

“Диктатор, який прагне відродити імперію, ніколи не зможе знищити любов народу до свободи. Жорстокість ніколи не зламає волю вільних. І Україна ніколи не буде перемогою Росії“, – написав Байден.

Зазначимо, що напередодні річниці американський президент анонсував запровадження більш масштабних санкцій проти Росії та компаній у третіх країнах, які допомагають РФ. Було введено більш ніж 500 нових обмежень у відповідь на війну проти України та на вбивство у російській в’язниці опозиціонера Олексія Навального.

До останнього часу США були ключовим військовим союзником України. Проте близько трьох місяців тому ситуація змінилася. Військова допомога була заблокована прихильниками республіканця Дональда Трампа у Конгресі. Це вже позначилося на боєздатності української армії, яка через дефіцит снарядів змушена була залишати Авдіївку.

Поділись з друзями...