“Україна буде в НАТО, це питання не якщо, а коли”, – Столтенберг виступив з нагоди 2-ї річниці війни

Генсек НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що рішення про ухвалення України до Альянсу вже ухвалене, питання лише у термінах.

З нагоди другої річниці повномасштабної війни РФ проти України генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив. Він пообіцяв Києву всю можливу підтримку.

Відео було опубліковано 24 лютого на офіційному обліковому записі Альянсу в соцмережі Х

Столтенберг вшанував пам’ять українців, які ціною своїх життів та здоров’я стримують російську агресію.

Сьогодні два роки, як Росія розпочала найбільшу війну в Європі з часів Другої світової… Ситуація на полі бою залишається надзвичайно серйозною. Мета Путіна – домінувати в Україні – залишилася незмінною, і ніщо не вказує на те, що він готовий до миру. Але ми не повинні сумувати. Україна демонструє приголомшливі сили та жорстку впевненість знову і знову. Україна не впала за тижні, як багато хто побоювався. Вона звільнила половину своїх територій, захоплених Росією, викинула Росію з більшої частини Чорного моря і завдала тяжких втрат російської армії. Насамперед Україна зберегла свою свободу та незалежність“, – Заявив Столтенберг.

Він зазначив, що Альянс продовжує надавати військову та фінансову допомогу Києву у протистоянні російській агресії.

Крім цього, Столтенберг знову запевнив, що принципове рішення щодо майбутнього України як члена НАТО вже ухвалено.

Путіна розпочав цю війну, бо він хотів закрити двері НАТО та позбавити Україну права обирати свій власний шлях. Але він досяг абсолютно протилежного. Україна зараз ближче до НАТО, ніж будь-коли… Україна приєднається до НАТО! Немає питання якщо, є питання коли. І доки ми готуємо Україну до цього, НАТО залишається разом з Україною заради її та заради нашої безпеки.– констатував генсек Північноатлантичного альянсу.

Поділись з друзями...