Дипломатичний скандал! Семенченка і компанію затримали у Грузії – радник Порошенка

Серед затриманих 2 грудня у Тбілісі (Грузія) українців був народний депутат від “Самопомочі” та екс-керівник добровольчого батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

Про це у Facebook написав радник президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков.

“У мене є … різного роду контакти, вони підтвердили інформацію про те, що Семенченко в Тбілісі, що Семенченко втравив нас в дипломатичний скандал, що Семенченко підставив “своїх” людей і в останній момент втік”, – заявив Бірюков.

Про це також написав Андрій Дзиндзя, зазначивши,  що Семенченку “вдалося уникнути затримання через наявність в нього дипломатичного паспорта”.

“Джерела з Грузії повідомляють, що Семенченко втік, залишивши своїх спільників. Також повідомляється, що затримання членів ОПГ Семенченка відбулося після спроби купівлі ними зброї, що задокументовано спецслужбами Грузії”, – додав він.

Також Дзиндзя заявив, що “названо прізвища трьох затриманих спецслужбами Грузії українців: Орленко Ігор, Коростелов Юрій, Мелія Роланд”.

Сам Семенченко у ніч на понеділок написав у Facebook, що зустрівся з адвокатами затриманих в Тбілісі українців.

“Щойно закінчив зустріч з їх адвокатами, вони відвідали хлопців у відділенні поліції. Всі тримаються молодцем, просять родичів не хвилюватися. Їх тримають окремо, умови нормальні.

Завтра вранці організуємо передачі і буду добиватися особистої зустрічі з ними. Також завтра включається в роботу українське посольство в Грузії”, – заявив він.

УП

Поділись з друзями...