Порошенко виступив у відеозверненні назвав умови припинення військового положення в Україні

Президент України Петро Порошенко заявив, що готовий в будь-який час зупинити дію воєнного стану на деякій частині території України, тільки у випадку якщо Росія виконає ряд необхідних умов, серед яких випуск полонених 24 моряків, відведення військ від російсько-українського кордону на Донбасі і звільнення акваторії Азовського моря від кораблів ВМФ РФ.

Про це Президент України заявив в ексклюзивному інтерв’ю France 24, передає Бізнес.Медіа.
«І ми будемо раді зупинити закон про воєнний стан, коли відбудеться деескалація ситуації», – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, що на саміті G20 президент Росії Володимир Путін заявив про можливість відпустити українських моряків і їх статус після затримання.

“Але зараз про це і говорити-то рано, зараз триває слідство. Нам потрібно підтвердити провокаційний характер дій української влади і зафіксувати це все в юридичних документах … Нам потрібно оформити відповідним чином, а там видно буде”, – заявив він.

Також Путін відповів на питання щодо заборони на в’їзд на територію України чоловіків-росіян у віці 18-60 років.

«Ми ніяких обмежень щодо громадян України вводити не будемо. Крім того, ми, навпаки, підемо по шляху лібералізації перебування громадян України на нашій території і лібералізації отримання ними російського громадянства, якщо хтось із них цього хоче », – сказав Путін

Нагадаємо, що 26 листопада по всій Україні введено військовий стан через прямого військового нападу російськими військовими в нейтральних водах Азовського моря. У результату було взято в полон 24 українських моряків і тра корабля.

Поділись з друзями...