Львівський бомонд впродовж двох днів гуляв на розкішному весіллі екс-прокурора та екс-працівницею ДБР…

Колишній прокурор Печерського району Києва Ростислав Ільницький відгуляв дводенне розкішне весілля з експрацівницею львівського ДБР Роксоланою Москвою у п’ятизірковому комплексі Emily Resort, що поблизу Львова, ідеться в матеріалі Lviv.Media.

7 та 8 жовтня прокурори, колишні працівники правоохоронних органів, ДБР, податкової та депутати розважалися на цьому святі життя

31-річний Ростислав Ільницький у 2019-му був заступником місцевого прокурора у Радехові. Після цього планував стати головним прокурором Херсонської області, але не вийшло. А кілька місяців тому за власним бажанням звільнився з посади прокурора прокуратури Печерського району Києва.

Наречений

27-річна Роксолана Москва – колишня працівниця відділу кадрів Територіального управління ДБР у Львові. Роксолану звільнили із бюро у березні 2022 року, однак згодом вона через суд вирішила повернутися на роботу.

Наречена Роксолана Москва (дав же бог прізвище) з мамою

У вересні 2022 року Восьмий апеляційний адміністративний суд поновив її на посаді та стягнув на її користь 231 тисячу гривень за вимушений прогул. Однак, зараз ДБР оскаржує це у Верховному суді, і рішення апеляційної інстанції не набрало законної сили. Окрім того, наречена — донька відомої у Львові адвокатки та бізнеследі Богдани Москви та родичка колишньої дружини ексочільника ДБР Романа Труби.

Парочка вирішила не економити на весіллі і відгуляла його на повну.

Цікаво, що наречена не втрималася та сама виклала відео з першого дня свого не за часом помпезного весілля. Після того, як відео потрапило в ЗМІ, Роксолана закрила свої акаунти у соцмережах.

Отже, святкування тривало два дні. У перший день, за даними видання, на весіллі було понад 300 гостей. Для них виступали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, гурт “Дзвони сонця”. Ведучим свята був шоумен Григорій Решетнік.

Поділись з друзями...