Раду знову заклuкали скасуватu в Україні зuмовий час – це заощадuть електроенергію, якої не вистачає

Українські підприємці ініціюють скасування переходу на зимовий час – заради економії енергоресурсів. Про це було заявлено на бізнес-форумі Української ради бізнесу у Києві, передають Патріоти України.

Так, за словами економіста та координатора експертних груп «Економічної експертної платформи» Олега Гетьмана, перехід на зимовий час збільшить споживання електроенергії до 13%, якої і так не вистачає через зниження рівня генерації.

«Після переходу на зимовий час в Україні збільшується споживання електроенергії, що створює додаткове навантаження на енергосистему, яка і так працює в екстремальних умовах» , — сказав він.

У відповідь народний депутат Галина Третьякова («фракція «Слуга народу») нагадала, що у Раді двічі намагалися проголосувати за законопроекти про відміну переходу на зимовий час, проте голосів не вистачило. Причиною, за словами депутата, стала невизначеність, на якому часі залишатися Україні — в літньому чи зимовому.

За її словами, у Раді готові повернутися до питання скасування сезонного часу, якщо будуть відповідні ініціативи, зокрема від Кабінету Міністрів.

Поділись з друзями...