Маємо бути щасливі, що все так дешево: Вікторія Сюмар зробила гучну заяву про рівень життя українців

Україна увійшла до трійки країн з найбільш доступним рівнем життя. Про це написала Вікторія Сюмар, закликавши українців пишатися своєю країною.

Загалом, наша пісня гарна й нова – починаймо її знову. Про те, як ми багато жерем, Рева нам вже розповів. Про рядових українців, які змітають з полиць супермаркетів чорну ікру і масово відпочивають на Багамах, ми теж вже чули (спасибі, Тарасик!). А тепер депутат з річним доходом в мільйон гривень з гаком (плюс 1 800 000 грн і $ 87 000 готівки під подушкою) віщає нам, яка навколо дешевизна, низька комуналки і як ми не цінуємо свого щастя. Ну, просто зашибісь!

 До речі, оцініть дані, з яких британські вчені, чи то пак компанія MoveHub, зробила висновки про доступність життя в Україні.

Індекс вартості життя numbeo

Середні ціни в Україні

Середня зарплата: 6639 грн.

Комунальні послуги (80 кв.м.): 2372 грн.

Проїзд в транспорті: 5 грн.

Оренда 1к.кв. в місті 8 тис. грн.

М’ясне блюдо: 100 грн.

Капучіно: 23 грн.

Не питання, для британців з їх середньомісячною зарплатою в 4 000 фунтів такі цифри – це, практично, халява (хоча цікаво, де це Numbeo знайшло в Україні таку смішну комуналку). Але навіть якщо виходити з цих даних, то співвідношення нашої середньої зарплати з орендою однокімнатної квартири зворушує до глибини душі: знімай – не хочу! До речі, британські вчені мудро забули про українські пенсії – тоді картинка була б ще виразніше … але раз народний депутат сказав: «Пишайтеся!», Будемо пишатися, нічого не поробиш. І заробітчанам, масово втікаючим з цього земного раю в дорогущі Європи, так і передамо: дурні вони всі, немає, щоб насолоджуватися капучино по 23 гривні

Одним словом, дурний у нас народ. Важко з нами міністрам і депутатам: хоч кіл цьому народу на голові теши, переконуючи, що він чорну ікру ложками їсть, а він, гад, чомусь вірить власним очам, а не рідної влади. Дикі люди, що з них взяти!

Джерело

link

Поділись з друзями...