Міністри запропонували українцям розлучитись та почати пити, щоб отримати субсидію

Першими, хто виграє від таких нововведень, будуть “торговці” довідками

Міністри запропонували українцям розлучитись та почати пити, щоб отримати субсидію

  Новою скандальною ініціативою відзначився український уряд. Згідно з новими правилами нарахування субсидійв цьому опалювальному сезоні буде вигідно стати алкоголіком і наркоманом. Для цього потрібно мати відповідну довідку. Або, принаймні, бути родичем такого несвідомого громадянина. пише https://znaj.ua/

Починаймо пити, щоб не платити

Згідно з заявою міністра соцполітики Андрія Реви, в Україні скоро почнуть діяти нові правила нарахування субсидій.

 платіжки
    На період опалювального сезону 2018-2019 в список пільговиків потрапили не лише ті, хто не має фінансової можливості оплатити непосильну комуналку, але і ті, хто страждає від залежностей – алкоголізму, наркоманії.

Відомо, що заради субсидій українці вже почали розлучатися, виписувати з квартир рідних і т.д. Тепер, схоже, почнуть пити і вживати наркотики. Причому, зовсім необов’язково робити це по-справжньому.

 опалення

Експерти зазначають, що тепер, аби не платити космічних сум за комуналку, громадяни масово купуватимуть довідки.

  Коли мова йде про те, що за рахунок держави можна не платити, люди будуть і розлучатися, і роз’їжджатися, що вони вже роблять. А брати довідки – тим більше. Те, що зараз робить міністр соцполітики Рева – це просто бомба уповільненої дії. Тарифна політика, яка призвела до такого підходу до начислению субсидій – це злочин. Цього немає ні  однієї іншої подібної системе у світі.“, – каже екс-міністр ЖКГ України Олексій Кучеренко.

 алкоголізм

250 гривень – і ви алкаш

Однак психолог Катерини Липницька вважає, що українці не люблять ганьби та не стануть видавати себе за алкоголіків та наркоманів.

  “Говорити про те, що твій син або чоловік залежний у нас не прийнято, це соромно Це те, чим “хвалитися” не стануть, – говорить спеціаліст.

Першими, хто виграє від таких нововведень, будуть торговці довідками.

 Сьогодні довідку від нарколога можна отримати за скромні 250 грн, а враховуючи суми в платіжках – це тисячі гривень.
  
 у лікаря
Поділись з друзями...