Молитва за благополуччя своєї родини до Богородиці. Помоліться саме сьогодні і біде у вас все добре…

Молитися за благополуччя своєї родини – це природньо для кожної людини, навіть якщо вона не вважає себе віруючою. В тяжку хвилину людина звертається до Вищих сил про допомогу. Але не можна і відноситися до молитви як до засобу вирішення усіх проблем. Проте якщо молитва буде щирою та від душі – Господь почує Ваші прохання.

Молитва:

“О, Преблагословенна Мати Воплоченого Слова і наша Найсолодша Матір! Я тут, у Престола Небесної Благодаті та біля Твоїх стоп, з відкритим серцем і любов’ю, благаю: нехай за Твоїм заступництвом всемогутній Господь Своєю милістю і любов’ю вселить в серце мого чоловіка (ім’я) і моїх дітей (імена), моїх онуків (імена) мир, любов і потяг до всього доброго і праведного, тверде бажання і намір слідувати за Божою правдою і волею.

Ублагай Твого Божественного Сина не допустити нікого з моєї сім’ї до розлучення і тяжкого розтавання, до тяжких і невилiковних хвoрoб, до передчасної і наглoї cмeрті. Нехай наш дім і всі ми, хто проживаємо в ньому, будемо захoрoнені від пoжежі і пoвені, від нaпaду злoдіїв і вoрогів, від всяких та різних злuх і небезпечних обставин, нечиcтого і заздрісного ока та язика.

А ми будемо прославляти й дякувати Богові та ублажати й шанувати Твоє святе Ім’я – нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь.”

джерело

Поділись з друзями...