“На мене готується черговий замах”: Мосійчук побоюється за своє життя

Народний депутат України від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що на його життя готується новий замах.

“Я вже звик і навіть не реагую на погрози та повідомлення на кшталт: “Мося тебя уже заждался твой друг Сашко Билий!”. передає https://korupciya.com

В той же час маю достовірну інформацію з Москви, з джерел близьких до ФСБ, що на мене готується черговий замах і кінець листопада є крайньою датою моєї ліквідації. Тобто в нашій столиці вже діє диверсійна група і можливо мішень не лише я”, – написав депутат у своєму Facebook.

При цьому Мосійчук зазначив, що не знає, чому планують ліквідувати саме його, але впевнений, що процес уже запущено. За його словами, до сьогоднішнього дня він сумнівався в цьому, але отримав чергове підтвердження про злочинні наміри.

“Для чого я це пишу? Для того, щоб ворог знав, що нам відомі їхні плани і ми вже чекаємо на них. Можливо цей допис зупине терористів-диверсантів і це збереже комусь життя”, – резюмував депутат.

Варто нагадати, 21 вересня різні ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що антикорупційний прокурор Назар Холодницький направив генпрокурору Юрію Луценку подання на зняття недоторканності з нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Поділись з друзями...