Розенко: «В Україні можна спокійно знайти роботу з зарплатою більше 15 тис.». А мільйони, які виїхали на заробітки, про це чомусь не знали

На сьогоднішній день в Україні є значна кількість вакансій, де розмір заробітної плати перевищує 15 тисяч гривень. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає Inforesist з посиланням на «Урядовий портал».

«На сьогодні є тисячі вакансій по Україні, заробітна плата в яких перевищує 15 тисяч гривень. При чому це не тільки Київ. Це і Харківська, і Дніпропетровська область, і Одеса, і Тернопільська та Запорізька області. Тобто в цілому по Україні тільки через служби зайнятості спокійно можна знайти роботу на таку зарплату. У приватних агентствах з працевлаштування, переконаний, також є досить широкий вибір вакансій з гідними умовами оплати праці », – сказав він.

Крім того, Розенко підкреслив, що паралельно з питанням підвищення заробітних плат, уряд працює і над поліпшенням умов праці.

«І тут, безумовно, мова йде і про мобільність робочої сили, і про поліпшення інфраструктури, і про розширення можливості надавати працівниками пакети соціальних послуг. Це має бути комплексна реформа і ми працюємо по кожному цьому напрямку », – підкреслив він.

Поділись з друзями...