Прорив ЗСУ на Донбасі: сотні наляканих бойовиків тікають до кордону, десятки загиблих

Терористи вже втратили мотивацію, вони розчаровані в ідеї “російського світу”
 Навіть “шкільне перемир’я”, яке повинно зараз бути на Донбасі, не завадило путінським бойовикам істотно скоротити свою популяцію. Донецькі і луганські бойовики продовжують щодня і дуже активно провокувати українських захисників.
  Терористи використовують різні види зброї, проводять диверсійні акції і ведуть снайперський вогонь.ПИШЕ” ЗНАЙ”

Бойовики "ДНР"

Бойовики “ДНР”

Про це стало відомо завдяки заяві українського офіцера Анатолія Штефана “Штірліца” в соцмережі Fаcebook. Військовий також виклав знімки ліквідованих терористів.

 

Якщо звернутися до так званої “статистики”, у підрозділах “Л/ДНР” ліквідовано мінімум 62 бойовика, і ще 126 найманців отримали поранення різного ступеня тяжкості.

боєвики

боєвики

А ось небойові втрати бойовиків склали 9 дев’ять людей. З таких причин як: суїцид, порушення заходів безпеки та загибель в результаті хвороби.

     

Український офіцер також розповів, що дані цифри можуть значно відрізнятися в більшу сторону у зв’язку ретельним приховуванням лідерами бойовиків і російськими військовими втрат.

Багато терористів, які брали участь у бойових діях протягом перших років війни, вже втратили будь-яку мотивацію, вони розчаровані ідеями “русского мира” та “Новороссии”. Бойовики масово тікають з лав російсько-терористичних військ.

   Розмінування ведеться щодня, але неможливо знайти всі міни залишені ворогом. Діти є діти бігають, граються, забираються в місця, куди дорослому не пройти і як сумний підсумок – смерть від вибуху міни.
Поділись з друзями...