Терміново! Верховна Рада з грандіозним скандалом звільнила Супрун і її заступника!

Комітет Ради одноголосно підтримав звільнення Супрун
Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я на засіданні у вівторок підтримав проекти постанов щодо невідповідності займаним посадам виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевского.

Рішення прийнято одноголосно 9 з 14 присутніми на засіданні членами комітету, повідомила кореспондентові Укрінформу його голова Ольга Богомолець.

«Ми вкотре сьогодні розглядали чергові постанови щодо невідповідності займаним посадам Лінчевського та Супрун… Усі проекти постанов були підтримані одноголосно присутніми на засіданні», – сказала вона.

Зокрема, комітет підтримав проекти постанов № 8425 про звернення парламенту до уряду щодо звільнення заступника міністра охорони здоров’я Лінчевського та № 8587 про невизнання правового статусу Міністерства охорони здоров’я, невідповідності займаним посадам та звернення до Кабміну щодо звільнення Супрун та Лінчевського.

За словами голови комітету, під час засідання фракції БПП, яке відбулося 1 жовтня за участю Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, було наголошено Прем’єру, зокрема, на тому, що міністерством не забезпечується виділення коштів на поставку медикаментів у лікарні.

«За 2018 рік не було поставлено взагалі медикаментів у лікарні. За ці псевдореформаторські послуги ми заплатили міжнародним організаціям майже мільярд гривень», – підкреслила Богомолець.

Водночас вона висловила впевненість, що до розгляду у сесійній залі ці проекти постанов найближчим часом не дійдуть.

«Я більш, ніж упевнена, що ці проекти постанов будуть поховані під сукном», – вважає Богомолець.

Як повідомлялося, 3 квітня Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я схвалив проект постанови № 5642 про звернення до Кабміну щодо звільнення в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Профільний комітет визнав роботу МОЗ у 2017 році незадовільною.

Натомість Супрун заявила, що залишається на посаді попри рекомендацію Комітету звільнити її.

5 вересня вісім членів комітету ВР питань охорони здоров’я закликали Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана звільнити в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун та заступника міністра Олександра Лінчевського.

Із відповідною заявою від восьми з 14 членів комітету виступила його голова Ольга Богомолець на засіданні Верховної Ради,

Супрун була призначена в.о. міністра в липні 2016 року.

ДЖЕРЕЛО

Поділись з друзями...